Advert

BAŞKAN SARAÇ TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ

Başkan Saraç Devrek’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

BAŞKAN SARAÇ TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ
Bu içerik 574 kez okundu.

 

 -Sercan KAPUSUZ-

  Başkan Saraç Devrek’e gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

 Avrupa Devrekliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneği Başkanı Ufuk Saraç Devrek'te bir dizi ziyaretlerde bulundu.

  Devrek'e gelen Başkan Saraç Kamu kurumlarına, sivil toplum kuruluşlarına, siyasi partilere ve  mahalle muhtarlarına olmak üzere bir dizi ziyaretlerde bulunarak  dernek hakkında bilgi paylaşımında ve fikir alışverişinde bulundu. Başkan Saraç yaptığı ziyeretler esnasından başarılı çalışmaları nedeniyle kamu kurum yöneticileri başka olmak üzere bir çok yöneticiye derneklerinin teşekkür plaketini sundu.

  Gerçekleştirdiği ziyaretlerinde Devrek ve Devrek’in sorunları üzerine de samimi bir sohbet eden Başkan Ufuk Saraç, “Devrek ve Devrek insanı için yapılacak her türlü çalışma ve hizmet için elimizi taşın altına koymaya hazırız. Derneğimiz, Devreklilerin Almanya’da sesi, gözü ve kulağı.

  Derneğimizin halkımıza tanıtımlarına devam edecektir. Bilindiği üzere derneğimiz Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım elini uzatan yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın yardımlarına köprü vazifesi olmuştur ve olmayada devam edecektir. bu süreçte bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz."dedi.

   Başkan Saraç'a yaptığı ziyeretlerinde derneğin Devrek Temsilcileri Latif Göktepe ve Lütfi Yağcı eişlik etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI