Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT: ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZDİR, GÜVENCEMİZDİR

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Zonguldak İl Temsilcisi Tarkan Adik ve yönetim kurulu üyeleri Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u ziyaret etti.

BAŞKAN BOZKURT: ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZDİR, GÜVENCEMİZDİR
Bu içerik 196 kez okundu.
Advert

    Yasemin Altun

    Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Zonguldak  İl Temsilcisi Tarkan Adik ve yönetim kurulu üyeleri Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u ziyaret etti.

     Ziyarette LÖSEV’in çalışmaları hakkında Başkan Bozkurt’a bilgi veren Başkan Adik, “Yoksul, eğitim seviyesi düşük ve çaresiz insanların lösemiyle baş etmesinin olanaksız olduğunu, parası olmadığı için hastanelere gidemeyen insanlar bulunduğunu ve bu amaçla da ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini” belirtti.

     Başkan Bozkurt da, Çocuklarımızın daha iyi şartlarda yaşaması için yürütülecek her türlü projelere destek vermeye hazır olduklarını belirterek, “Çocuklar geleceğimizdir, güvencemizdir,  onlara en iyi hizmeti vermek için bizler buradayız. Sizlerde bu görevi layıkıyla yerine getiriyorsunuz. Sizleri kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum”diye konuştu.

      LÖSEV İl Temsilcisi ve Yöneticileri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Bozkurt’a duyarlılığı nedeniyle teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
  KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!
KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!