Advert
Advert
Advert

HEDEF ALT YAPIYI BİTİRİP ÜRETİME GEÇMEK

Zonguldak’ta sektörel çeşitliliğin sağlanmasına, istihdamın arttırılmasına yönelik projelerden biri olarak Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TSO) önderliğinde kurulan Zonguldak - Çaycuma Tarıma Dayalı İhtisas ( SERA ) Organize Sanayi Bölgesi Yatırımc

HEDEF ALT YAPIYI BİTİRİP ÜRETİME GEÇMEK
Bu içerik 228 kez okundu.
Advert

 

 Zonguldak’ta sektörel çeşitliliğin sağlanmasına, istihdamın arttırılmasına yönelik projelerden biri olarak Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TSO) önderliğinde kurulan Zonguldak - Çaycuma Tarıma Dayalı İhtisas ( SERA ) Organize Sanayi Bölgesi Yatırımcı Toplantısı gerçekleşti.

TSO’da yapılan toplantıya, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı SERA OSB Yönetim Kurulu Üyesi Zekai Kamitoğlu, ZTSO Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya,  SERA Organize Sanayi Bölgesi yatırımcıları; Hasan Çağlar Gürol, Ozan Bektaş, Müslüm Güneş, Serdar Baytemür, Alaattin Kurnaz, Süleyman Narlıoğlu, Turgay Yılmaz, Mine Özcan, Soner Özbey, ZTSO Danışmanı Zekai Aktan, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Mustafa Ayhan İnanır, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Strateji Geliştirme ve Programlama Birim Başkanı Mehmet Çetinkaya, SERA Organize Sanayi Bölgesi Müdür Vekili Özgür Okur ile GreenQ Topraksız Tarım Danışmanlık Eğitim Yatırım ve Proje Hizmetleri Firma  Yetkilileri İbrahim Yılmaz ve Oğuzhan Yılmaz katıldı.

Toplantıda, GreenQ Topraksız Tarım Danışmanlık Eğitim Yatırım ve Proje Hizmetleri Firma Yetkilisi İbrahim Yılmaz, SERA Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili teknik bilgilendirme ve bundan sonra ki süreç ile ilgili yapılması gerekenler konusunda yatırımcıları bilgilendirdi.

TSO Başkanı Metin Demir, yaptığı açıklamada, “İlimizde sektörel çeşitliliğin sağlanmasına yönelik olarak yaptığımız projelerden biri olan SERA Organize Sanayi Bölgesi projemizin ilk yatırımcı toplantısını yaptık. Yatırımcılarımızı süreçle ilgili bilgilendirdik. Son derece faydalı bir toplantı oldu. Projemizin alt yapı çalışmalarının 2022 yılı haziran ayında bitmesini bekliyoruz. Devamında ise hızlı bir şekilde üst yapıyı tamamlayarak üretime geçmeyi planlıyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
AÇILIŞI YAPILMADAN DENİZE TESLİM OLDU
AÇILIŞI YAPILMADAN DENİZE TESLİM OLDU