Advert
Advert

AVRUPA ŞAMPİYONU'NDAN ZİYARET

Avrupa Şampiyonu Sudenur Basancı, Devrek Esnaf Odası Başkanı İsmet Akdemir'i makamında ziyaret etti.

AVRUPA ŞAMPİYONU'NDAN ZİYARET
Bu içerik 326 kez okundu.
Advert

 

-Yasemin ALTUN-

Avrupa Şampiyonu  Sudenur Basancı, Devrek Esnaf Odası Başkanı İsmet Akdemir'i makamında ziyaret etti.

   Karadağ’ın Budva kentinde düzenlenen ve 45 ülkeden bin 800 sporcunun katıldığı Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda altın madalya kazanan milli sporcu Sude Nur Basancı, Gençler Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda şampiyonluğa ulaştı.

  Gençler Avrupa Kick Boks Şampiyonasında büyük  bir başarı elde ederek Avrupa Şampiyonu olan Sudenur Basancı ve antrenörü Cemal Kocabaş kazandığı şampiyonluk kupası ile birlikte Devrek Esnaf Odası Başkanı İsmet Akdemir'i makamında ziyaret etti.

 Başkan Akdemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, spor hayatında Sudenur Basancı’ya başarılar dilerken.

 "Gençler Avrupa Kick Boks Şampiyonasında  büyük  bir başarı elde ederek Avrupa Şampiyonu olan Sudenur Basancı ve antrenörü Cemal Kocabaş Odamıza ziyarette bulundu. Bölgemize büyük gurur yaşatan sporcumuza ve hocamıza Devrek Esnaf ve Sanatkarları adına çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz. 2028 olimpiyatlarını hedeflemek kaydı ile Devrek Esnaf Odası olarak her türlü desteği sağlamak düşüncesindeyiz. Yolunuz ve Bahtınız açık olsun."dedi.

  Sudenur ve antrenörü ise bundan sonraki süreçte hedeflerinin Dünya şampiyonluğu olduğunu söyleyerek çok çalışıp bu hedefe ulaşma sözü verdiler.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
  KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!
KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!