Reklamı Geç
Advert

TTK İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

Türkiye Taşkömürü Kurumu'na alınacak 30 daimi işçi için başvurular bugün başladı.

TTK İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
Bu içerik 346 kez okundu.
Advert

Haber Merkezi

Türkiye Taşkömürü Kurumu'na alınacak 30 daimi işçi için başvurular bugün başladı. 26 Kasım Cuma günü son bulacak başvurular sonrası 18 Aralık'ta Kozlu Müessese Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda kura çekilişi yapılacak.

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden alınan bilgiye göre: 4857 Sayılı İş Kanunu kapsamında çalıştırılmak üzere Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğüne alınacak 30 daimi işçi başvuruları başladı. Başvurular 22.11.2021-26.11.2021 tarihleri arasında esube.iskur.gov.tr ve ya ALO 170 Çağrı Merkezi üzerinden alınacak.

Noter kurası 18.12.2021 tarihinde saat 10:00 ‘da Kozlu Müessese Müdürlüğü Toplantı Salonunda çekilecek. Açık iş sayısı kadar asil, açık iş sayısının 2 (iki) katı kadar yedek aday noter kurası sonucu belirlenecek olup kura sonrası herhangi bir yazılı ve ya sözlü sınav yapılmaksızın asil adaylardan başlanarak işe alım işlemleri gerçekleştirilecek.

İlanlarda askerlik ve cinsiyet şartı bulunmamakla birlikte yaş şartı 18-34 (26.11.2003 - 22.11.1987 tarihleri arasında doğan kişiler) şeklinde belirlenmiştir. İlanlara Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde (ADNKS) kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi Zonguldak olan adaylar başvurabilecektir. İlan yayınladıktan sonra yapılan ikamet değişiklileri kabul edilmeyecektir.

Mesleki eğitim veren lise ve dengi okulların ilgili bölümlerinden mezun olanların başvuruları kabul edilecek olup meslekler ve kişi sayısı şu şekilde belirlenmiştir.

Bobin Sarma İşçisi – Elektrik 1 kişi,

Ağaç İşleri Teknisyeni 1 kişi,

Temel İmalat (Talaşlı) ve Montaj Elemanı 4 kişi,

Mekanizasyon-Pres İşçisi 13 kişi,

Elektrik Ark Kaynakçısı (Makine İle) 11 kişi.

Alınacak işçiler Kurumun yerüstü işyerlerinde çalıştırılacaktır.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BÜŞRA’NIN ÖLÜMÜ İLÇEYİ HÜZNE BOĞDU
BÜŞRA’NIN ÖLÜMÜ İLÇEYİ HÜZNE BOĞDU
GÖVDESİ TTK'DE ÜRETİLDİ
GÖVDESİ TTK'DE ÜRETİLDİ