Advert
Advert

"HAFİFE ALINACAK BİR BAŞARI DEĞİL"

Devrek Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş, Avrupa Şampiyonu Sudenur Basancı'yı ağırladı.

Bu içerik 230 kez okundu.
Advert

-Sercan KAPUSUZ-

  Devrek Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş, Avrupa Şampiyonu  Sudenur Basancı'yı ağırladı.

   Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda altın madalya kazanan milli sporcu Sudenur Basancı Devrek Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş'ı ziyaret etti.

   Karadağ’ın Budva kentinde düzenlenen ve 45 ülkeden bin 800 sporcunun katıldığı Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda altın madalya kazanan milli sporcu Sudenur Basancı ve antrenörü Cemal Kocabaş kazandığı şampiyonluk kupası ile birlikte Devrek Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş'ı makamında ziyaret etti.

   Sudenur'un başarısının hafife alınacak bir başarı olmadığını belirten Devrek Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş: "Şampiyon Sudenur Basancı ve antrenörü Cemal Kocabaş'ın ilçemize ve ülkemize böyle güzel bir ödülle dönmeleri ve bayrağımızı orada dalgalandırmları gurur vericidir. Sudenur'un başarısı hafife alınacak bir başarı değildir elde ettiği başarı ile tüm Zonguldak'ı ve ilçemizi gururlandırmıştır.    

  Genç sporcularımız bu önemli dereceleri zorlu çalışmaların ardından azimleriyle elde ediyorlar. Sudenur da bu azimli sporculardan biri, Avrupa Şampiyonumuzu ve tabi ki bu çalışmalarındaki en büyük destekçileri antrenörü Cemal Kocabaş'ı şehrimize ve ülkemize böyle sporcular yetiştirdiği için ayrıca teşekkür ediyorum." dedi.

     Sudenur Basancı’da Devrek Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cihan Durdubaş'ın kendisine verdiği katkı ve destekler nedeniyle teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
  KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!
KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!