Advert
Advert

CHP’Lİ KADINLAR EMEKLİ ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ

CHP'li Kadınlar emekli öğretmenleri ziyaret etti.

CHP’Lİ KADINLAR EMEKLİ ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 436 kez okundu.
Advert

    Yeter Kömecçi

    Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Başkanı Emine Kara ve Yöneticileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, emekli öğretmenleri ziyaret ederek onları yalnız bırakmadıl

    CHP’li Kadınlar emekli öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlayarak çiçek buketi sundu. CHP Devrek Kadın Kolları Başkanı Emine Kara’ya Yönetim Kurulu Üyeleri; Malike Aydınlı ve Yurdagül Bozkurt da eşlik etti.

    CHP Kadın Kolları Başkanı Kara, “Tüm öğretmenlerimizin, emekli öğretmenlerimizin bu önemli ve anlamlı gününü en içten duygularımla kutluyorum. Elbette sizlerin emekleri unutulacak değildir, yurdumuza yararlı binlerce öğrenciyi yetiştirdiniz. Bundan sonraki yaşamlarınızda sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum” dedi.

     CHP Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri bu çerçevede emekli öğretmenlerimiz; Lale Semerci, Zeynep Kiraz, Recep Çetinbağ,  Şenol Balcı, Ümran Ekim, Ayşegül Yurdadur, Fatma Ağar, Güler Kadakal, Nigar Ilıksu, Asuman Başpınar, Salih Altun ve Muzaffer Aldıbaş’ı ziyaret etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’NDEN VAZGEÇMİYORUZ!
  KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!
KADINA ŞİDDET İNSANLIĞA İHANETTİR!