Reklamı Geç

OKUL AİLE BİRLİĞİ YARDIM SERGİSİ DÜZENLEDİ

OKUL AİLE BİRLİĞİ YARDIM SERGİSİ DÜZENLEDİ
Bu içerik 379 kez okundu.
Advert

 

Yeter Kömeçci-

    Devrek İstiklal İlkokulu tarafından Okul Aile Birliğinin katkıları ile okul yararına yardım sergisi düzenlendi. Açılan yardım sergisine vatandaşlar ve protokol tarafından destek yağdı.

    Cumhuriyet Alanı’ nda düzenlenen yardım sergisi açılışında başta Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt olmak üzere İlçe protokolü hazır bulundu. Tamamı veliler tarafından hazırlanan yiyecekler vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

     Organize edilen sergi hakkında bilgi veren Okul Aile Birliği Başkanı Zerrin Yazıcı Ciner, konu ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi, “Öncelikle Atatürk Ortaokulu olarak 2021-2022 eğitim öğretim yılında okulumuz yararına düzenlediğimiz yardım sergisine gerek maddi ve gerekse manevi anlamda verdikleri desteklerden dolayı velilerimize ve davetlilerimize teşekkür ediyorum.

     Okul Aile Birliği ve velilerimiz ile birlikte yılın ilk yardım sergisi düzenlemenin mutluluğu, guru içindeyiz. Velilerimizin evlerinde bin bir zahmetle hazırlayıp misafirlerimize sunduğumuz onlarca çeşit yiyecek ve içeceklerden elde edilecek gelir ile okulumuzun eksiklikleri ile ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin yararına harcama yapılacaktır. Yardım sergimize maddi ve manevi destek veren herkese tekrar teşekkür ediyorum"dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ESKİ BAŞKAN VİRÜSE YAKALANDI
ESKİ BAŞKAN VİRÜSE YAKALANDI
DEVREK'TE EĞİTİME BIR GUN ARA VERİLDİ
DEVREK'TE EĞİTİME BIR GUN ARA VERİLDİ