Reklamı Geç

RESMİ KURUMLARI ZİYARET ETTİLER

Saadet Partisi Devrek İlçe Başkanı Halil Korkut ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Devrek'te bulunan kurumları ziyaret etti.

RESMİ KURUMLARI ZİYARET ETTİLER
Bu içerik 268 kez okundu.

Saadet Partisi Devrek İlçe Başkanı Halil Korkut ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Devrek'te bulunan kurumları ziyaret etti.

Saadet Partisi Devrek İlçe Başkanı Halil Korkut ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Huzurevi Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü olmak üzere Devrek'te bulunan kurumları ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.

  Sohbet içinde geçen ziyaretlerde Saadet Partisi Devrek İlçe Başkanı Halil Korkut kurum müdürleri ile fikr alış verişinde bulunduktan sonra görevinizde başarılar diledi.”

  Saadet Partisi Devrek İlçe Başkanı Halil Korkut yaptığı açıklamada:  "Bugün Saadet Partisi Devrek İlçe Başkanlıgı olarak Devrek İlçe Milli Egitim Müdürü Ercan Kahya beyi ilçemize yeni atanan Huzur Evi Müdürü Hakan Saka beyi ve İlçe Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça'yı ziyaret ettik. Devrek'imizin egitim, emniyet güvenligi ve huzurevinin hakkında bilgi alış verişi yaptık." dedi.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ŞEHİDİMİZ VAR
ŞEHİDİMİZ VAR
3 BİN LİRALIK BAKIR KAZANI ÇALDILAR
3 BİN LİRALIK BAKIR KAZANI ÇALDILAR