Advert
Advert
Advert

KAFE-RESTAURANT MI: FARKETMEZ!

“Farketmez Kafe-Restaurant” vatandaşlara merhaba dedi.

 KAFE-RESTAURANT MI: FARKETMEZ!
Bu içerik 804 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

  “Farketmez Kafe-Restaurant” vatandaşlara merhaba dedi.

  Devrek’te Okan ve Ogün Okur kardeşler tarafından “Farketmez Kafe-Restaurant” adını taşıyan bir işyeri daha açıldı. İş yerinin önü adeta bir çiçek bahçesini andırır gibiydi. Nezih bir ortamda dünyanın en lezzetli 5 mutfağından çeşitli lezzetler Devrekli vatandaşların beğenisine sunuldu

     Eski Mahalle Ankara Asfaltı Caddesi üzerinde faaliyete geçen işyerinin açılışını Devrek Belediye Başkan Vekili Şeref Aydınlı, Önceki Dönem Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, AKP Devrek İlçe Başkanı Murat Durdubaş ve MHP Devrek ilçe Başkanı Erol Kaptan yaptı. Müftü Hasan İzmirli de işyerinin açılış duasını yaparak, hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu. Açılış duasının ardından restaurantın açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi.

   Açılışta konuşan Başkan Vekili Şeref Aydınlı, “Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar içerisinde böylesi bir işyeri açan Okur kardeşlerimi kutluyorum.” dedi.

     Başkan Vekili Aydınlı konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bu kardeşlerimize açmış oldukları bu güzel mekanda bol kazançlar diliyorum. Allah utandırmasın. İşyeri ilçemize ve Okur kardeşlerimize hayırlı uğurlu olsun.”

   TATİL İÇİN GELDİ İŞ SAHİBİ OLDU

   Açılış sonrası yaşadığı mutluluğu dile gertiren Okan Okur: "Devrek'te doğup büyüdüm fakat işim gereği yıllarca Devrek'ten ayrı kaldım. Şimdi Devrek'e işletme sahibi olmak ayrı bir gurur ve mutluluk. Mengen'de aşçılık okudum sonrasında Devrek Meslek Yüksekokulu'nda aşçılık üzerine eğitimimi tamamladım. Aldığım eğitim sonrası Türkiye'nin çeşitli illerinde sayılı işletmelerde aşçılık yaptım. Ayrıca 3 yıl yurtdışında aşçılık yaptım. En son Antalya'da çalışıyordum.

  Eşimin hamileliği ve doğumunun yaklaşmasıyla yazın tatil amaçlı Devrek'e ailemin yanına geldim. Eski öğretmenlerimin işlettiği bu işletmenin devredileceği haberini alır almaz kendileriyle iletişime geçtim. Durumu aileme de anlattım onların da oluruyla tatil için geldiğim doğup büyüdüğüm Devrek'te kardeşimle birlikte işletme sahibi oldum. Yıllarca gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında edindiğim tecrübemle Devrekli vatandaşımıza hizmet etmek benim için büyük gurur olacak.

  Açtığımız işletmemize gelenler dünyanın en lezzetli 5 mutfağından çeşitli lezzetlerin yanı sıra yöresel lezzetlerimizi de tatma imakanına sahip olacaklar. Bütün halkımızı bu lezzetleri tatamak için Farketmez Kafe-Restaurant'a bekliyoruz."dedi

   Kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı açılışta mekan sahipleri büyük bir misafirperverlik örneği sergiledi.

    Bölge Haber ailesi olarak yeni işyeri açan Okan ve Ogün Okur kardeşlere işyerlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
AÇILIŞI YAPILMADAN DENİZE TESLİM OLDU
AÇILIŞI YAPILMADAN DENİZE TESLİM OLDU