Reklamı Geç
Advert
Advert

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN

Suriye’nin İdlib bölgesi ile Kuzey Irak'ta sürdürülen Pençe-Yıldırım operasyon bölgesinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu dört askerimiz şehit oldu, yedi askerimiz yaralandı. Milli Savunma Bakanlığı (MSB), acı haberi sosyal medya hesabından yaptığı

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN
Bu içerik 422 kez okundu.

-Sercan KAPUSUZ-

   Suriye’nin İdlib bölgesi ile Kuzey Irak'ta sürdürülen Pençe-Yıldırım operasyon bölgesinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu dört askerimiz şehit oldu, yedi askerimiz yaralandı. Milli Savunma Bakanlığı (MSB), acı haberi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla duyurdu.

   Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Suriye’nin İdlib bölgesi ile Kuzey Irak'ta sürdürülen Pençe-Yıldırım operasyon bölgesinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan dört askerimiz ve yaralanan yedi askerimiz için bir mesaj yayınladı.

     Başkan Çetin Bozkurt, “Şehitlerimiz; Piyade Uzman Çavuş Ali Sarı, Piyade Uzman Çavuş İdris Aksöz, Piyade Uzman Çavuş Doğanay Çelik ve Uzman Çavuş Emre Ceylan’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır diliyor, milletimizin başı sağolsun"  ifadelerini kullandı.

 Başkan Bozkurt’un medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

  "Suriye’nin İdlib bölgesi ile Kuzey Irak'ta sürdürülen Pençe-Yıldırım operasyon bölgesinde dört askerimiz şehit oldu, yedi askerimiz yaralandı.

     Şehitlerimiz; Piyade Uzman Çavuş Ali Sarı, Piyade Uzman Çavuş İdris Aksöz, Piyade Uzman Çavuş Doğanay Çelik ve Uzman Çavuş Emre Ceylan’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır diliyor, milletimizin başı sağolsun. Yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum"

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ŞEHİDİMİZ VAR
ŞEHİDİMİZ VAR
3 BİN LİRALIK BAKIR KAZANI ÇALDILAR
3 BİN LİRALIK BAKIR KAZANI ÇALDILAR