Advert
Advert
Advert

YILBAŞI BİLETLERİ DEVREK'TE GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Milli Piyango 2022 yılbaşı çekilişi için geri sayım başladı. 31 Aralık 2021 gecesinde yapılacak olan yılbaşı çekilişi biletleri satışa sunuldu. Yeni yıla sayılı günler kala birçok kişinin hayallerini süsleyen yılbaşı biletleri tüm yurtta olduğu gibi Devr

YILBAŞI BİLETLERİ DEVREK'TE GÖRÜCÜYE ÇIKTI
Bu içerik 378 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

 Milli Piyango 2022 yılbaşı çekilişi için geri sayım başladı. 31 Aralık 2021 gecesinde yapılacak olan yılbaşı çekilişi biletleri satışa sunuldu. Yeni yıla sayılı günler kala birçok kişinin hayallerini süsleyen yılbaşı biletleri tüm yurtta olduğu gibi Devrek’te de yoğun ilgi görüyor.

   Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 31 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan Yılbaşı Özel Çekilişi’nde büyük ikramiye 120 milyon TL. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından bastırılan ve en büyük ikramiyenin 120 milyon TL olduğu Yılbaşı özel çekiliş biletleri çeyrek bilet 30, yarım bilet 60 ve tam bilet ise 120 liradan satılırken, 120 milyon olarak açıklanan büyük ikramiye Devrekli vatandaşların hayallerini süslüyor.

   Devrekli vatandaşlar yılbaşı biletlerini daha önce bir kaç kez büyük ikramiye veren Bükrü Tekel  Bayiinden almayı tercih ederek büyük ikramiye kazanma sanşlarını arttırmak istiyor. Yeni yıla zengin olarak girmek isteyen vatandaşların bilet almak için günler öncesinden biletlerin gelip gelmediğini sorduğunu ve yoğun ilgi gösterdiğini söyleyen Milli Piyango Devrek Bayii Bükrü Tekel işletmecisi Recep Bükrü;

  “2022 Yılbaşı biletleri Devrek'te satışa sunuldu. Daha önce kazandırdığımz büyük ikramiyeler sonrası Devrekli vatandaşlar yılbaşı büyük ikramiyesini kazanmak için bayimize yoğun ilgi göstermeye başladı. Öyleki 120 milyonluk büyük ikramiyenin hayali kuran vatandaşlar günler öncesinden biletlerin gelip gelmediğini sormaya başlamıştı. Yılbaşı biletleri bayimizde satışa çıktı, şuan çeyrek bilet 30 lira, yarım bilet 60 lira, tam bilet 120 lira.

  Ayrıca tüm Devrekli vatandaşlarımızı sahte biletlere karşı uyarıyorum. Çok dikkat etsinler. Özellikle Milli Piyango Ruhsatı olmayan ve biletlerin arkasında kendi kaşesi olamayan korsan satıcılarından bilet almayın. Biletin arkasında ruhsat numarası ve kaşe numarasının aynı olmasına dikkat etmelerini öneriyoruz.” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
AÇILIŞI YAPILMADAN DENİZE TESLİM OLDU
AÇILIŞI YAPILMADAN DENİZE TESLİM OLDU