Advert
Advert
Advert

UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRILMADI

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler uyuşturucu sevkiyatı yapan üç kişi ile birlikte 1 Kilo 900 Gram Uyuşturucu ve cezaevi firarisi bir kişiyi başarılı operasyon ile kıskıvrak yakaladı.

UYUŞTURUCU TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRILMADI
Bu içerik 238 kez okundu.
Advert

  Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler uyuşturucu sevkiyatı yapan üç kişi ile birlikte 1 Kilo 900 Gram Uyuşturucu ve cezaevi firarisi bir kişiyi başarılı operasyon ile kıskıvrak yakaladı. Başarılı uyuşturucu operasyonu ile ilgili Zonguldak Valiliği basın bürosundan şu açıklama yapıldı; “Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde sevk eden şahıslara yönelik 08/09.12.2021 tarihlerinde Zonguldak İl Merkezi ve Ereğli ilçesinde geniş çaplı operasyon gerçekleştirdi.       

  Zonguldak İl Merkezinde Narkotik ekiplerince Ş.T isimli şüpheli üzerinde 7 Gram Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde ele geçirildi. Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından M.Ç, E.K ve M.D isimli şüphelilerden 1 Kilo 900 Gram Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde ele geçirildi. M.Ç, E.K ve M.D isimli şüpheliler yakalanarak Gözaltına alındı. Kdz. Ereğli Narkotik ekiplerince derinleştirilen çalışmalarda A.B isimli cezaevi firarisi yapılan operasyonda kıskıvrak yakalandı. Narkotik, Olay Yeri ve Bomba İmha uzmanlarınca A.B isimli şahsın yakalandığı barakada yapılan incelemelerde denizde avlanmada kullanıldığı değerlendirilen 17 adet patlayıcı dinamit lokumu, 21 adet fünye ve hassas terazi ele geçirildi. 09.12.2021 günü M.Ç, E.K, M.D ve A.B isimli şüpheliler güvenlik önlemleri alınarak Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiş olup, adli süreç devam etmektedir” denildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
AÇILIŞI YAPILMADAN DENİZE TESLİM OLDU
AÇILIŞI YAPILMADAN DENİZE TESLİM OLDU