Advert

BAŞKAN BOZKURT “BELEDİYE BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI”NA KATILDI

Kılıçdaroğlu, Kayseri’de belediye başkanlarıyla buluştu.

BAŞKAN BOZKURT “BELEDİYE BAŞKANLARI ÇALIŞTAYI”NA KATILDI
Bu içerik 556 kez okundu.
Advert

     Sercan Kapusuz

     Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, partisince Kayseri’de düzenlenen “Belediye Başkanları ile Buluşma Toplantısına” katıldı.

     Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında düzenlenen‘Belediye Başkanları Çalıştayı'na da katılan Başkan Çetin Bozkurt, katılımcı belediye başkanlarıyla çalışmaları, projeleri ve hizmetleri hakkında görüş alışverişinde de bulundu.

    Çalıştayda bir konuşma yapan CHP Lideri Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

    “Harcanan her kuruşun hesabını vereceğiz. Sizlerin yaptığı gibi yapacağız. Görecekler Türkiye’nin nasıl büyüyüp, kalkındığını. Adaletin nasıl geldiğini göstereceğiz.

     Merkez Bankası’nın faizi 1 puan düştü. Merkez Bankası bankalara para verirken bir puan düşürüyor. Çiftçinin faizi hiç düşmüyor. Esnafın hiç düşmüyor, emeklinin, vatandaşın kredi kartı hiç düşmez… Kim kazanıyor? Cebinde dolar tutanlar. Siz bu milleti çocuk mu sanıyorsunuz? Faizin düştüğü falan yok, egemen güçlere hizmet ediyor bunlar. Türkiye Cumhuriyeti’nde böyle bir rezalet hiç görülmemiştir.

    Şu anda var olan iktidara toplumun en az yüzde 63’ü güvenmiyor. Bugün bankalardaki mevzuat hesaplarının yüzde 63’ü dolar. Diğerleri de garibanların Türk Lirası. Bu, ‘Biz bu iktidara güvenmiyoruz’ demektir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI