Advert
Advert
Advert

BAŞARILI SPORCULARI AĞIRLADI

Devrek Anadolu Lisesi, Futbol ve Kros Takımı oyuncuları Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u makamında ziyaret etti

BAŞARILI SPORCULARI AĞIRLADI
Bu içerik 260 kez okundu.
Advert

   -Sercan KAPUSUZ-

Devrek Anadolu Lisesi, Futbol ve Kros Takımı oyuncuları Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u makamında ziyaret etti. Okul Müdürü Siyami Akpınar öncülüğünde, Başkan Bozkurt’u ziyaret eden Futbol ve Kros takımı oyuncuları, Liselerarası Futbol Müsabakalarında il birinciliği ile

Kros yarışlarında kızlarda takım olarak il birincisi olma başarılarının mutluluk ve sevincini Başkan Bozkurt ile paylaştı.

     Başkan Bozkurt yaptığı konuşmada, “Devrek Anadolu Lisesi’nin futbol ve kros takımlarının elde ettikleri başarılı sonuçlar bize gurur ve mutluluk yaşattı. Emeği geçen hemen herkesi ve en önemlisi de oyuncularımızı yürekten kutluyorum ve başarılarının devamlarını diliyorum. Belediye olarak okullarımızın her zaman sportif faaliyetlerinin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Yeter ki gençlerimiz sportif faaliyetlere yönelsin. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlâklısını severim’ sözünü ilke edinmelerini diliyorum” dedi.

     Okul Müdürü Siyami Akpınar da, Başkan Çetin bozkurt’a okullarına ve sportif faaliyetlerine verdiği katkı ve destekler nedeniyle teşekkür etti.

     Başkan Çetin Bozkurt daha sonra, oyunculara çeşitli hediyeler verdi.

ATLETİZMDE DE ZİRVEDELER

     Bilindiği gibi Devrek Anadolu Lisesi Futbol Takımı oyuncularının büyük bir bölümü Devrek Belediyespor U18’de oynuyor. İl Birincisi olan Devrek Anadolu Lisesi futbol takımı aynı zamanda  Zonguldak’ı diğer illerdeki müsabakalarda temsil edecek.

     Kros yarışlarında kızlarda takım olarak birinci olan devrek Anadolu Lisesi oyuncuları, Erkeklerde ferdi B kategorisinde Tolga Köstekçi 3., Kızlarda Ferdi B kategorisinde İrem Kocabıyık 4., Kızlarda A kategorisinde Ela Nur İnam 3., Aslıhan Yüceer 2. ve Yeliz Akarca 1. olmuştu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
AÇILIŞI YAPILMADAN DENİZE TESLİM OLDU
AÇILIŞI YAPILMADAN DENİZE TESLİM OLDU