Advert

TURNUVADAN 2 MADALYA İLE DÖNDÜLER

Devrekli öğrenciler 12 okuldan 88 sporcunun katıldığı turnuvada erkeklerde il ikincisi, kızlarda il birincisi olmayı başardı.

TURNUVADAN 2 MADALYA İLE DÖNDÜLER
Bu içerik 451 kez okundu.

-Sercan KAPUSUZ-

Devrekli öğrenciler 12 okuldan 88 sporcunun katıldığı turnuvada erkeklerde il ikincisi, kızlarda il birincisi olmayı başardı.

   2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul sporları faaliyet programında yer alan Liseler arası Genç Kız-Erkekler ile Yıldız Kız- Erkekler Dart Turnuvası il birinciliği müsabakaları yapıldı.Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, sporcu fabrikası salonunda gerçekleştirilen müsabakalarda Genç Kız-Erkekler ile Yıldız Kız- Erkekler kategorilerinde müsabakaya katılan takımlar bir biriyle kıyasıya mücadele etti.

 Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri kıyasıya geçen turnuvada erkeklerde il ikincisi, kızlarda il birincisi olmayı başardı.

  Sporcu fabrikası salonunda gerçekleştirilen müsabakalara İl genelinde Eğitim Öğretim veren 12 okuldan 88 sporcu katıldı. Müsabakalara katılan sporcular hedefi 12’den vurarak dereceye girmek için büyük mücadele örneği sergiledi. Pazartesi günü  erkekler mücadelesi ile başlayan dart il birinciliği, Çarşamba günü  yapılan  genç kızlar müsabakaları ile tamamlandı. Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Levent Sancar yönetimindeki Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri kıyasıya geçen turnuvada erkeklerde il ikincisi, kızlarda il birincisi olmayı başardı. Müsabakalar sonunda  dereceye giren okullar Zonguldak’ı Türkiye şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

  Devrek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Çataklı, yaptığı açıklamada "Beden Eğitimi Öğretmeniz Levent Sancar yönetimindeki öğrencilerimiz il genelinde Eğitim Öğretim veren 12 okuldan 88 sporcunun katıldığı 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul sporları faaliyet programında yer alan Liseler arası Genç Kız-Erkekler ile Yıldız Kız- Erkekler Dart turnuvasında erkeklerde il ikincisi, kızlarda il birincisi olmayı başardı. Öğrencilerimizi ve öğretmenimizi tebrik ediyorum" dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI