Advert
Advert
Advert

CHP'Lİ KADINLARDAN YENİ YIL DESTEĞİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek Kadın Kolları Başkanı Emine Kara, ihtiyaç sahibi ailelerin ve evlerine gidemeyen öğrencin yeni yılını kutladı.

CHP'Lİ KADINLARDAN YENİ YIL DESTEĞİ
Bu içerik 374 kez okundu.
Advert

-Sercan KAPUSUZ-

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Devrek Kadın Kolları Başkanı Emine Kara, ihtiyaç sahibi ailelerin ve evlerine gidemeyen öğrencin  yeni yılını kutladı.

  CHP Devrek Kadın Kolları Başkanı Emine Kara ve yönetim kurulu üyeleri  Devrek'te bazı ihtiyaç sahibi aileleri, evlerine gidemeyen öğrencileri, engelli çocuk sahibi aileleri ve şehit ailelerini evlerinde ziyaret ederek onlara unutulmadıklarını gösterip yeni yıla mutlu ve huzurlu girmelerine yardımcı oldu.

 CHP Devrek Kadın Kolları Başkanı Emine Kara, gerçekleştirmiş oldukları aile ziyaretleri ile ilgili olarak şu açıklamada bulundu: “Gelen yeni yılı umutla karşılamak, dayanışmayı arttırmak ve paylaşmak için,geleneksel hale getirdiğimiz yeni yıl buluşmalarında ihtiyaç sahibi ailelerimizin ve evlerine gidemeyen öğrenci kardeşlerimizin yanındaydık.

  Cumhuriyet Halk Partisi’ni ve genel başkanımızı, kadın kolları başkanı olarak temsil ettiğimiz ilçemizde, Sn. Kılıçdaroğlu’nun ilçemizdeki ailelerimize gönderdiği mektubu birebir ulaştırmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyoruz. Yaptığımız bu ziyaretlerimizi, yarın seçim olacakmış gibi her daim yapacağımıza söz vererek vatandaşlarımıza Genel Başkanımızdan gelen emaneti teslim ediyor tüm hemşerilerimizin yeni yılını kutluyoruz.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
BAŞKAN BOZKURT, KILIÇDAROĞLU’YLA GÖRÜŞTÜ
BAŞKAN BOZKURT, KILIÇDAROĞLU’YLA GÖRÜŞTÜ
 DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU