Advert
Advert

BAŞKANA SÜRPRİZ KUTLAMA

Bakacakkadı Belediyesi Başkanı Oktay Albuz'a, yeni yılın ilk haftasında Belediye çalışanları ve ekip arkadaşları tarafından doğum günü kutlama sürprizi yapıldı.

BAŞKANA SÜRPRİZ KUTLAMA
Bu içerik 360 kez okundu.

-Sercan KAPUSUZ-

 Bakacakkadı Belediyesi Başkanı Oktay Albuz'a, yeni yılın ilk haftasında Belediye çalışanları ve ekip arkadaşları tarafından doğum günü kutlama sürprizi yapıldı. 04 Ocak doğumlu olan Bakacakkadı'nın sevilen Başkanı Oktay Albuz, yeni yıl ilk mesai haftasında mesaisine başladığı Salı günü makamına geldikten bir süre sonra belediye çalışanları tarafından organize edilen bir sürprizle karşı karşıya kaldı.

   Doğum günü sürprizi yapan personeline teşekkür ederek, yapılan kutlamanın kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Başkan Albuz, “Ömrümüzden bir yıl daha geçti hayırlısıyla. Yıllar ne kadar bizlerden bir şeyler götürse de kurulan dostluk ve arkadaşlıklar hayatımızı güzel eyliyor. Doğum günümü unutmayıp, güzel bir sürprizle kutlayan mesai arkadaşlarıma bu hoş sürpriz doğum günü için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

 Gerek mesaj gerekse sosyal medyadan güzel temennilerini ileten halkımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi. Pasta kesimini gerçekleştiren Başkan Albuz kutlama için teşekkürlerini iletti, personel de Başkan Özcan’a yeni yaşı için iyi dileklerde bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI