Advert
Advert
Advert

DEVREK BELEDİYESPOR 3 TRANSFER BİRDEN YAPTI

Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge, 1.Grup ekiplerinden Devrek Belediyespor, Sakarya Erenlerspor’dan Emre Sarıgül, Pamukovaspor’dan Samet Şahin ve Mazıdağı Fosfaspor’dan Enes Bilgiç’i renklerine bağladı.

DEVREK BELEDİYESPOR 3 TRANSFER BİRDEN YAPTI
Bu içerik 374 kez okundu.
Advert

-Sercan KAPUSUZ-

     Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge, 1.Grup ekiplerinden Devrek Belediyespor, Sakarya Erenlerspor’dan Emre Sarıgül, Pamukovaspor’dan Samet Şahin ve Mazıdağı Fosfaspor’dan Enes Bilgiç’i renklerine bağladı. 3 yeni transfer de Devrek’e gelerek takımla birlikte idmanlara başladı.
   3. Ligi doğru ve kararlı adımlarla yürüyen ve ilk yarıyı 17 puanla ikinci sırada tamamlayan Devrek Beledipyespor, 19 puanlı lider Silivrispor’u yakından takip ediyor.
    Teknik Direktör İlhan Özer’in takımın başına gelmesiyle birlikte büyük bir çıkış yakalayan Devrek Belediyespor’da yönetim Özer’in isteği doğrultusunda 3 transfer birden yaptı. Sakarya Erenlerspor’un sol bek oyuncusu Emre Sarıgül, Pamukovaspor’un orta saha oyuncusu Samet Şahin ve Mazıdağı Fosfaspor’un santrafor oyuncusu Enes Bilgiç’i renklerine bağladı. 
     Devrek Belediyespor Kulübü Başkanı Çetin Bozkurt, yeni transfer edilen oyunculara teşekkür ederek, “Devrek Belediyesporumuz  için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Mutluyum, bize katılan bu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Devrek Belediyespor’umuz hedefine emin adımlarla ilerliyor bunun sonucunda, ilçemiz kazanacak, ilimiz kazanacak kısacası ülkemiz futbolu kazanacak. Bütün oyuncularımıza ikinci yarıda da başarılar diliyorum.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
DEVREK BELEDİYESPOR FORMASIYLA 21 KM KOŞTU
AÇILIŞI YAPILMADAN DENİZE TESLİM OLDU
AÇILIŞI YAPILMADAN DENİZE TESLİM OLDU