Advert

DEVREK'İN GURURU OLDULAR

Devrek kick boks takımı, ilçenin gururu oldu.

DEVREK'İN GURURU OLDULAR
Bu içerik 428 kez okundu.

-Sercan KAPUSUZ-

 Devrek kick boks takımı, ilçenin gururu oldu.

 Türkiye Kick Boks Turnuvası, ülkenin 81 ilinden katılan sporcular ile Ordu’da yapıldı. Devrek Kick Boks Takımı, Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından Ordu'da düzenlenen 81 ilden 6 bin sporcunun katıldığı Kick Boks Türkiye Şampiyonasında sergiledikleri başarılı mücadeleleriyle 1 altın, 1 gümüş ve 3 bronz madalya kazanarak büyük bir başarı elde etti.

  19-27 Ocak tarihleri arasında Ordu’da düzenlenen Kick Boks Türkiye Şampiyonasında Devrek adına mücadele eden Kick Boksçular, şampiyonaya damga vurdu. 81 ilden 6 bin sporcunun katıldığı şampiyonada rakiplerini geride bırakan Devrek Kick Boks Takımı, başarılı performanslarıyla Devrek'e  ödüllerle döndü.

Kick Boks  Zonguldak il Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü  Bekir Kaya eşliğinde turnuvaya katılan sporcular 1 altın, 1 gümüş madalya ve 3 bronz madalya kazandı. kendi kateogorisinde Türkiye 1. olan Sudenur Basancı altın, Türkiye 2. olan İlknur Kabuk gümüş,  Tüekiye 3. olan Ahmet Mirza Pürenli, Deren Aydınlı ve Sude Erdoğan bronz madalya kazanadı.

 “BAŞARIMIZ DEVREK'İMİZE HAYIRLI OLSUN”

 Kick Boks  Zonguldak il Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü  Bekir Kaya yaptığı açıklamada " Kick Boks Türkiye Şampiyonasında çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Yapmış olduğumuz ciddi, sistemli ve bilimsel program çerçevesindeki çalışmaların çok şükür karşılığı almış olduğumuz başarılı sonuçlarla hedefimize ulaştık. Dereceye giren sporcularımızı  ve antrenörleri tebrik ediyorum. Devrek Kick Boks Takımı olarak çok iyi bir performans ortaya koyduk  1Altın, 1 Gümüş ve 3 Bronz madalya alarak büyük bir başarıya imza attık. Bu elde ettiğimiz başarı Devrek'imize hayırlı olsun.

  2022Uluslararası Türkiye Açık (Turkish Open) Dünya Kupası 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak. Şampiyonada sporcularımız yarışacak. Milli Takım yolunda sporcularımıza başarılar diliyorum"

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÇARE MİLLETTİR, DEMOKRASİDİR, SANDIKTIR
ÇARE MİLLETTİR, DEMOKRASİDİR, SANDIKTIR
FESTİVAL SANATÇILARI AÇIKLANDI
FESTİVAL SANATÇILARI AÇIKLANDI