Advert
Advert
Advert

HEDİYELERİN EN ÖZELİ

Devrek Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü Adil Karakaruk, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt'u makamında ziyaret etti.

HEDİYELERİN EN ÖZELİ
Bu içerik 692 kez okundu.
Advert

-Yasemin ALTUN-

Devrek Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü Adil Karakaruk,  Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt'u makamında ziyaret etti.

 Merkezde kalan bir vatandaşın Belediye Başkanı için hazırladığı tabloyu hediye eden Karakaruk'a nazik ziyareti için teşekkür eden Başkan Çetin Bozkurt, “Tabloyu hazırlayan genç kardeşimizi yeteneğinden dolayı tebrik ediyorum ve hediyesi için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 Devrek Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürü Adil Karakaruk "Özel bireyimizin hususi talebi baş üstündedir. Kendi emeği ile yaptığı resmi hediye etmek üzere Devrek Belediye Başkanı Çetin bozkurt'u ziyaret ettik. Muhtelif zamanlarda kuruluşa sunmuş olduğu desteklerinden ötürü kendisine ve belediye personeline teşekkürlerimizi ilettik. Misafirperverliğinden ötürü ayrıca teşekkür ederim."dedi.

            

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI
2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI
ÇEKİMLERİ ZONGULDAK'TA YAPILDI
ÇEKİMLERİ ZONGULDAK'TA YAPILDI