Advert

ŞEHİT AİLELERİ ZİYARET EDİLDİ

Devrek'te şehit ailelerine anlamlı ziyaret. 2017'de El-Bab'ta şehit düşen Piyade Uzm.Çvş. Bahattin Bakır ve 1987 de Siirt'te şehit düşen Hüsnü Cepci'nin ailelerine anlamlı bir ziyaret yapıldı.

ŞEHİT AİLELERİ ZİYARET EDİLDİ
Bu içerik 487 kez okundu.
Advert

 -Sercan KAPUSUZ-

  Devrek'te şehit ailelerine anlamlı ziyaret. 2017'de El-Bab'ta şehit düşen Piyade Uzm.Çvş. Bahattin Bakır ve 1987 de Siirt'te şehit  düşen Hüsnü Cepci'nin ailelerine anlamlı bir ziyaret yapıldı.

    2017'de El-Bab'ta şehit düşen Piyade Uzm.Çvş. Bahattin Bakır 'ın By-pas amleiyatı olan babası Hüseyin Bakır'ı ve 1987 de Siirt'te Şehit düşen Hüsnü Cepci'nin annesi Azime Cepci evinde doğum günü olması nedeniyle Devrek Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İlçe Müdürü Mesut Özmekik, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emrah Dinar, Psikolojik Danışman Berna Öksüz ve Şehit Gazi Birim Sorumlusu Gökhan Korkut tarafından ziyaret edildi.

   Şehitlerimizin hayatta kalan emanetleri olan ailelerini yalnız bırakmadık diyen Devrek Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İlçe Müdürü Mesut Özmekik; "Pınarönü Köyünden olup 2017 El-Bab Şehidimiz Piyade Uzm.Çvş. Bahattin Bakır'ın By-pas ameliyatı geçiren babası Hüseyin Bakır'ı İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Emrah Dinar, Psikolojik Danışman Berna Öksüz ve Şehit Gazi sorumlumuz Gökhan Korkut ile birlikte ziyarette ettik, durumu iyi. Allah şifa versin.

 Ayrıca 1987 de Siirt'te şehadet şerbeti içen Yılancakuz Köyü Şehidimiz Hüsnü Cepci'nin muhterem annesi AzimeCepci'yi yalnız bırakmadık. İlçe Jandarma Komutanımız Yüzbaşı Emrah Dinar, Psikolojik Danışman Berna Öksüz ve Şehit Gazi Birim Sorumlusu Gökhan Korkut ile birlikte şehidimizin hayatta kalan annesi Azime teyzemize doğum günü sürprizi yaptık.Allah sağlık sıhhat versin."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÇARE MİLLETTİR, DEMOKRASİDİR, SANDIKTIR
ÇARE MİLLETTİR, DEMOKRASİDİR, SANDIKTIR
FESTİVAL SANATÇILARI AÇIKLANDI
FESTİVAL SANATÇILARI AÇIKLANDI