Advert

VASIFLI İÇİLER ÇAYCUMA'DAN KARŞILANACAK

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz geçtiğimiz dönemde Mesleki ve Teknik liseleri ziyaretinde Filyos Projesi'nin öneminden bahsedip iş gücü kaynağının nitelikli işçilerden karşılanacağını belirtmesi üzerine Çaycuma TSO’da Mesleki Eğitim-Protokol Yürütme Kur

VASIFLI İÇİLER ÇAYCUMA'DAN KARŞILANACAK
Bu içerik 424 kez okundu.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz geçtiğimiz dönemde Mesleki ve Teknik liseleri ziyaretinde Filyos Projesi'nin öneminden bahsedip iş gücü kaynağının nitelikli işçilerden karşılanacağını belirtmesi üzerine Çaycuma TSO’da Mesleki Eğitim-Protokol Yürütme Kurulu Toplantısı yapıldı.

Vali Tutulmaz’ın “Yanı başımızda Filyos var. Burada yakında işçi alımları başlayacak. Ama ‘her işi yaparım’ diyenler değil nitelikli işçiler alınacak. Burada meslek liselerimiz büyük önem teşkil ediyor. Yanı başımızda oluşacak sanayi bölgesinin ihtiyacını ancak bu şekilde karşılarız” sözlerinin ardından Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Genel Sekreter Alper Püren, Çaycuma Milli Eğitim Şube Müdürü Özkan Yıldırım ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sezgin İnam’ın katılımı Mesleki Eğitim-Protokol Yürütme Kurulu Toplantısı ile gerçekleştirildi.

Gerekli vasıflı işçi ihtiyacının öncelikle Zonguldak’tan ve Çaycuma’dan karşılanması hedefleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR