Advert

DEVREK'TE YENİ BİR LEZZET DURAĞI AÇILDI

'Babazade Pide Lahmacun Salonu' lezzet kapılarını vatandaşa açtı.

DEVREK'TE YENİ BİR LEZZET DURAĞI AÇILDI
Bu içerik 1961 kez okundu.
Advert

-Sercan KAPUSUZ-

  'Babazade Pide Lahmacun Salonu' lezzet kapılarını vatandaşa açtı.

  Devrek eski terminal alanında 'Babazade Pide Lahmacun Salonu' salonu hizmete açıldı. İlk günden Pide Lahmacun Salonu'na ilgi oldukça yoğundu. Pide, lahmacun, pizza ve ızgara gibi lezzetli yemek çeşitleri bu fırında pişiriliyor.

  Devrek'te 1985 yılından beri köftecilik yapan ve "Babanın Yeri" işletmecisi olan Cevat Delibaş'ın oğulları Kenan ve Mert Delibaş babalarından aldıkları el ile Devrek'te pide, lahmacun, pizza ve ızgara üzerine  'Babazade Pide Lahmacun Salonu''nu açtı.

  Devrek'te yıllardır köftecilik yapan babaları Cevat Delibaş'tan aldıkları el ile Devrek'e yeni lezzetler tattırmayı hedeflediklerini belirten Kenan ve Mert Delibaş kardeşler; "Devrek'te yıllardır köftecilik yaparak bizi de yanında yetiştiren babamız Cevat Delibaş'tan aldığımız el ile Devrek'e böylesine bir yer açarak halka hizmet etmekten son derece memnunuz. Müşterilerimize en iyi hizmet sunmak için burayı açtık, damak tadına önem veriyoruz. Lezzetimiz gerçekten çok kaliteli, bütün vatandaşlarımızı buraya gelip pide, lahmacun, pizza ve ızgara çeşitlerimizi tatmalarını istiyoruz."dedi

  İşletmede pide, lahmacun, pizza ve ızgara gibi ürünler uygun fiyata yer alıyor. Ev ve iş yerlerine de paket servisi olan 'Babazade Pide Lahmacun Salonu'na sipariş vermek isteyenler 0372 556 0065 nolu telefondan ulaşabilirler.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR