Advert
Advert

BEÜ HEYETİNDEN BAŞKAN BOZKURT’A ZİYARET

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyfullah Kara, Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Onan ve Mezunlarla İletişim ve Kariyer Merkezi Koordinatörü ve Yüksek Okul Sekreteri Esra Güner Hacıoğlu, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’

BEÜ HEYETİNDEN BAŞKAN BOZKURT’A ZİYARET
Bu içerik 299 kez okundu.

-Sercan KAPUSUZ-

  Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyfullah Kara, Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Onan ve Mezunlarla İletişim ve Kariyer Merkezi Koordinatörü ve Yüksek Okul Sekreteri Esra Güner Hacıoğlu, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u ziyaret etti.

     Rektör Yardımncısı Prof. Dr. Kara ve beraberindekiler Bolu İzzet Baysal Üniversitesi’nde 25-26 Mart 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan “Batı Karadeniz Kariyer Fuarı”na katılım konusunda Başkan Çetin Bozkurt’tan destek istedi.

    Prof. Dr. Kara, Katılımcı 17 üniversitenin öğrencilerini ve mezunlarını Türkiye’nin lider kurum ve kuruluşlarıyla bir araya getirmeyi amaçlandığı fuara başkan Çetin Bozkurt’u davet etti, katılımları konusunda katkı ve destek istedi.

    Başkan Bozkurt da, “Devrek Belediyesi olarak fuara her türlü katkı ve desteği vermeye hazırız. Böylesi büyük bir organizasyon içinde yer alan üniversitemizin başarılı çalışmalarına destek vermekten büyük bir onur duyarız. Nazik ziyaretleriniz ve davetiniz için de sizlere teşekkür ediyorum.”dedi.

    Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kara ve beraberindekiler de, Başkan Bozkurt’a kendilerine gösterdiği nezaket nedeniyle teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR