Advert

TUMEF'E DEVLETTEN TAM DESTEK

TUMEF Zongudak Valisi Mustafa Tutulmaz ve Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş'ı ziyaret etti.

TUMEF'E DEVLETTEN TAM DESTEK
Bu içerik 533 kez okundu.

  -Sercan KAPUSUZ-

TUMEF Zongudak Valisi Mustafa Tutulmaz ve Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş'ı ziyaret etti.

  Toplumsal Uyuşturucu ile Mücadele ve Eğitim Federasyonu (TUMEF) Batı Karadeniz Bölge Başkanı Volkan Yıldırım, Zonguldak İl Başkanı Serdar Güneş ile il yöneticilerinden oluşan heyet, Zongudak Valisi Mustafa Tutulmaz ve Zonguldak İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş'ı ziyaret ederek, TUMEF’i tanıttı, federasyon çalışmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

   Uyuşturucu kullanan gençleri topluma kazandırmak istediklerini söyleyen TUMEF Batı Karadeniz Bölge Başkanı Volkan Yıldırım gençleri sanatsal ve sportif faaliyetlere teşvik etmek amacı ile kurulduklarını anlatarak, “Bir gencimizi bile uyuşturucudan kurtarabilirsek, bu işten çok gurur duyacağız.

  TUMEF olarak Diyarbakır, İstanbul, Bolu, Malatya, Artvin, Aydın, Zonguldak ve Türkiye’nin birçok ilinde faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu faaliyetler kapsamında TUMEF Zonguldak Yönetimi olarak Zongudak Valisi Sayın Mustafa Tutulmaz ve Zonguldak İl Emniyet Müdürü Sayın  Fahri Aktaş'ı ziyaret ettik. Kendileriyle verimli bir görüşme sağladık. Gençlerimizi uyuşturucu batağından kurtarmak için çabalar gösterileceğini belirttik.

  Görüşmelerimizde, Valimiz Sayın Mustafa Tutulmaz ve Emniyet Müdürüdümüz Sayın Fahri Aktaş bizlere her zaman destekte bulunacağını ifade etti. Bizleri en güzel şekilde ağırlayan ve İlgi alakasından dolayı Valimiz Sayın Tutulmaz ve Emniyet Müdürümüz Sayın Aktaş'a TUMEF ekibi olarak teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

  Başkanı Volkan Yıldırım, uyuşturucu ile mücadele konusunda her türlü göreve hazır olduklarının altını çizdi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR