Advert
Advert

BOZKURT: VATANDAŞIMIZIN İŞBİRLİĞİ ÖNEMLİ

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Devreklileri baskın kar yağışları konusunda uyardı.

BOZKURT: VATANDAŞIMIZIN İŞBİRLİĞİ ÖNEMLİ
Bu içerik 330 kez okundu.
Advert

   -Sercan KAPUSUZ-

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Devreklileri baskın kar yağışları konusunda uyardı. Sürecin sorunsuz atlatılması için vatandaşların iş birliğinin önemine dikkat çeken Bozkurt, " Yoğun yağışla birlikte oluşabilecek olumsuz durumların ortadan kalkması ya da en aza indirilmesi için vatandaşların iş birliğinin son derece önemli " dedi.

  Meteoroloji Genel Müdürlüğünün günler öncesinden yaptığı uyarılarının ardından kar yağışı akşam saatlerinden itibaren Devrek genelinde etkili olmaya başladı. Devrek'te yoğun kar yağışı beklendiği ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden uyarılar yapıldığını belirten Başkan Bozkurt,

  " Bu yıl karın çok enteresan bir seyri var. Bir anda bir bölgede baskın bir kar yağışı yaşanabiliyor ve o bölgeye dair karla ilgili hiçbir sorun yokken 10 dakika içerisinde yoğun bir kalınlık oluşabiliyor, risk yaratabiliyor. Bu hafta boyunca soğuk hava dalgasının devam edeceğini meteorolojiden aldığımız bilgilerle öğrendik.

  Meteorolojiden aldığımız bilgilere göre 10 Mart Perşembe günü başlayacak olan kar yağışı ve kuvvetli buzlanmaya karşı halkımızn tedbirli ve dikkatli olmasını rica ediyorum. Meydana gelebilecek olumsuzlukları 0372 556 11 31'den belediyemize, 05445 372 03 72 WhatsApp çözüm hattına ve şahsi telefonum 0533 730 67 67'den bana bildirebilirsiniz.

  Karın bereketini şehrimizde ve topraklarımızda yaşadığımız bir güzel haftayı hep birlikte geçirelim istiyorum" ifadelerini kullandı.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR