Advert

TORUN: BAŞKAN BOZKURT’A BİZE GURUR VE ONUR YAŞATTIĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Devrek'ten geçerken hep bir hüzünlü olurdum ve bir gün Devrek'imizi alacağız derdim. Artık gurur ve onurla geçiyoruz, bize bu gururu ve onuru yaşattığı için Belediye Başkanımız Sayın Çetin Bozkurt, İlçe Başkanı

TORUN: BAŞKAN BOZKURT’A BİZE GURUR VE ONUR YAŞATTIĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM
Bu içerik 347 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

   CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “Devrek'ten geçerken hep bir hüzünlü olurdum ve bir gün Devrek'imizi alacağız derdim. Artık gurur ve onurla geçiyoruz, bize bu gururu ve onuru yaşattığı için Belediye Başkanımız Sayın Çetin Bozkurt, İlçe Başkanımız Yaşar Bükrü ve Yönetim Kurulu ve Devreklilere çok teşekkür ediyorum”dedi.

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’u belediyede ağırladı.  

    Çalışma ziyaretleri kapsamında Devrek’e gelerek Belediyeyi ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’a, Zonguldak Milletvekilleri; Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz, Antalya Milletvekili Cavit Arı, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, CHP Zonguldak İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Uzundal ve parti yöneticileri eşlik etti.

   Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaret programında Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Torun ve beraberindekilere, belediye olarak üç yıllık süreçte yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi, hayata geçireceği projelerin de tanıtımını yaptı.

   YERELDE BAŞARDIK, GENELDE DE BAŞARACAĞIZ

     CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ise,

“Bugüne kadar birçok belediyemizi ziyaret ettik bugünde Devrek Belediye Başkanımız Çetin Bozkurt'u ziyaret ediyoruz. Devrek'ten geçerken hep bir hüzünlü olurdum ve bir gün Devrek'imizi alacağız derdim. Artık gururla ve onurla geçiyoruz, bize bu gururu ve onuru yaşattığı için Belediye Başkanımız Sayın Çetin Bozkurt, İlçe Başkanımız Yaşar Bükrü ve Yönetim Kurulu ve Devreklilere çok teşekkür ediyorum”dedi.

    Genel Başkan Yardımcısı Torun, “Görüyorum ki Devrek’te başkanımız yaptığı çalışmalarla tam bir halkçılık belediyesi örneği veriyor. Göz dolduran çalışmalarıyla halkımızın gönlünde yer tuttuğunu görüyoruz başkanımızın. CHP’li belediyelerin tamamı halkın yararı, halkımız için çalışıyor, bunun bir örneğinide Devrek’te görüyoruz. Çalışmalarını ve hayata geçirdiği projeleri yakından takip ettiğimiz  Başkanımız Sayın Çetin Bozkurt ve ekibini başarılarından dolayı kutluyorum, bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum.”dedi.

    Konuşmasında ülkenin zor bir dönemeçten geçtiğini de vurgulayan CHP’li Torun, “Türkiye'nin en karanlık dönemine tanıklık ediyoruz. Zonguldak için de zor bir dönemden geçiyoruz. Hep birlikte başarmak zorundayız. Yerelden genele köprüyü kurmamız lazım. Sizler iktidarın anahtarısınız. Sizinlerin gayretleri ve çabalarıyla yerelde başardık, genelde de başaracağız. Başarılı olmamak için hiç bir neden yok. Haklıyız doğru şeyleri söylüyoruz, anlımız açık başımız dik. Ülkenin sorunlarını ve çözüm yollarınıda biliyoruz. Bu sorunları çözebilecek sermaye birikimiz ve insan kaynağımızda var. Tek şeye ihtiyacımız var doğru yönetilmek ve kaynakları doğru yerde kullanmak. Türkiye'nin çözülmeyecek hiçbir sorunu yok” ifadelerini kullandı.

    CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve beraberindeki konuk milletvekillerine ziyaretleri nedeniyle Teşekkür eden Başkan Çetin Bozkurt, ziyaretin anısına konuklara dünyaca ünlü Devrek Bastonu sundu ve ziyaret hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

     CHP’li Torun ve beraberindekiler daha sonra Devrek’te esnaf ziyaretlerinde bulundu.

   

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR