Advert
Advert

HAKKINIZI NE YAPSAK ÖDEYEMEYİZ

ADD'den Türkiye Muharip Gaziler Derneği Devrek Şubesine ziyaret

HAKKINIZI NE YAPSAK ÖDEYEMEYİZ
Bu içerik 650 kez okundu.

 -Sercan KAPUSUZ-

  ADD'den Türkiye Muharip Gaziler Derneği Devrek Şubesine ziyaret.

 Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Devrek Şube Başkanlığı, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Devrek Şubesini ziyaret ederek Başkan Muhterem Sarı ve üyelerinin “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü”nü kutladı.

  ADD Devrek Şube Başkanı Tülay Karademir ve yönetim kutulu üyeleri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Devrek Şubesi'ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Muhterem Sarı ve dernek yönetimi  tarafından karşılanan Başkan Karademir ve bereberindekiler, ziyarette Türk Kahramanlığının yaşayan abideleri gazilerle sohbet ederek derneğin çalışmaları hakkında Başkan Sarı’dan bilgi aldı

 Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Karademir, ”Şehitlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Milletimizin birlik ve bütünlüğü ile aziz vatan toprakları için can veren şehitlerimize her zaman şükran borçluyuz. Kahraman şehitlerimizin kıymetli aileleri olarak sizler vatan için milletimizin bekası ve varlığını sürdürmesi için kendi canınızdan fedakârlıkta bulundunuz.  Şehitlerimizin anılarının canlı tutulduğu bu duygu dolu ortamda, kıymetli şehit ailelerimizle bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum. Bu vesile ile şehitlerimizi bir kez daha rahmet, şükran ve minnetle anıyoruz”dedi.

  Türkiye Muharip Gaziler Derneği Devrek Şubesi Başkanı Muhterem Sarı ise, "ADD Devrek Şubesi Başkanı Tülay Karademir ve yönetim kurulu üylerine  ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar her kurum gibi özel günlerimizde bizleri yalnız bırakmıyorlar. Bugün de 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nde derneğimizi ziyaret ettiler” dedi.

  Ayrıca Türkiye Muharip Gaziler Derneği Devrek Şube Başkanı Muhterem Sarı, ADD Devrek Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleirinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÇARE MİLLETTİR, DEMOKRASİDİR, SANDIKTIR
ÇARE MİLLETTİR, DEMOKRASİDİR, SANDIKTIR
FESTİVAL SANATÇILARI AÇIKLANDI
FESTİVAL SANATÇILARI AÇIKLANDI