Advert
Advert

AKARYAKITA ZAM GELİYOR

Akaryakıt fiyatları üst üste gelen zamlar ve olası yeni zamlarla yeniden ekonomi gündeminin ilk sıralarında yer alırken bir zam daha geliyor.

AKARYAKITA ZAM GELİYOR
Bu içerik 1283 kez okundu.
Advert

-Sercan KAPUSUZ-

  Akaryakıt fiyatları üst üste gelen zamlar ve olası yeni zamlarla yeniden ekonomi gündeminin ilk sıralarında yer alırken bu gece  motorine 1 lira 36 kuruş zam geliyor.

  Brent petroldeki düşüş sonrası indirim haberleri peş peşe gelirken araç sahipleri konuyla ilgili gelen zam ve indirim haberlerini yakından takip ediyor. Hal böyleyken ise "1 Litre Benzin, Mazot, motorin fiyatı ne kadar oldu, kaç TL, indirim veya zam mı geldi, düştü mü, yükseldi mi?" soruları yanıt aramaya başladı. Bilindiği üzere son olarak son olarak 22 Mart gece yarısından itibaren motorine 1 lira 62 kuruş zam gelmişti.

Akaryakıt sektörü kaynaklarının aktardığı bilgilere göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere, motorinde 1 lira 36 kuruş olacak şekilde zamlanacak.

 

 

 

 

 

Sektörün önde gelen isimlerinde edinilen bilgiye göre 22 Mart gecesi 23 Mart'ta geçerli olmak üzere motorine 1lira 12 kuruş, benzine 1 lira 38 kuruş zam yapılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR