Advert

DEVREK BELEDİYESİ ASFALTI YENİLİYOR

Devrek Belediyesi cumhuriyet Alanı'na çıkan İnönü Caddesi ve Atatürk Caddesi arasında kalan bölümde asfalt yenileme çalışması başlattı. Üzerinden geçen zaman ve ağır koşulları sonrası bozulan ve ekonomik ömrünü tamamlamış asfalt kaldırılarak yenilenmeye b

DEVREK BELEDİYESİ ASFALTI YENİLİYOR
Bu içerik 914 kez okundu.

  Devrek Belediyesi cumhuriyet Alanı'na çıkan İnönü Caddesi ve Atatürk Caddesi arasında kalan bölümde asfalt yenileme çalışması başlattı. Üzerinden geçen zaman ve ağır koşulları sonrası bozulan ve ekonomik ömrünü tamamlamış asfalt kaldırılarak yenilenmeye başladı. 

Konu hakkında açıklama yapan Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt: " Cumhuriyet Meydanı civarındaki bozulan asfalt yolları yeniliyoruz. Cumhuriyet Meydanının İnönü Caddesi ve Atatürk Caddesi arasında kalan bölümde başlatılan çalışma kapsamında, bozulan ve ekonomik ömrünü tamamlamış asfalt kaldırılarak yenilenecek.

Bu yolu kullanacak araçlar alternatif güzergâhlara yönlendirilirken sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.  Çalışmalar süresince çevreye vereceğimiz rahatsızlık için özür diliyor, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ediyoruz."

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
EKMEĞE ZAM GELİYOR
EKMEĞE ZAM GELİYOR
ASMA KÖPRÜ KAPATILDI
ASMA KÖPRÜ KAPATILDI