Advert

KÜTÜPHANENİN YENİ KURDU OLDU

"Kütüphaneler Haftası" kutlanmaya devam ediyor.

KÜTÜPHANENİN YENİ KURDU OLDU
Bu içerik 906 kez okundu.

-Sercan KAPUSUZ-

  "Kütüphaneler Haftası" kutlanmaya devam ediyor.

  58. Kütüphane Haftası nedeniyle 2021-2022 yılları arasında çocuk kategorisinde en çok kitap ödünç alan Derin Özlen'e kitap kurdu belgesi verdi.

  Devrek İstiklal İlkokulu 2/A sınıfı öğrencisi Derin Özlen, Devrek İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü'nün kitap müdavimlerinden biri oldu. Okul dışındaki zamanlarını kütüphanede geçiren Derin Özlen kütüphaneye kayıtlı okuyucular arasında en çok kitap okuyan kişiler arasında yer aldı.

  58. Kütüphane Haftası nedeniyle 2021-2022 yılları arasında çocuk kategorisinde en çok kitap ödünç alan kitap Derin Özlen'e, Devrek İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Hakan Uzun tarafından "Kitap Kurdu" belgesi verildi.

  Öğrencilerinin ilçe kütüphanesinden aldıkları kitapları okuyarak bilgi hazinelerini geliştirdiğini belirten İstiklal İlkokulu Müdürü Yılmaz Saraç "Okulumuz öğrencileri okuma yarışmalarına katılıyor. Öğrencilerimiz "Zonguldak Okuyor" projesi kapsamında yayınlanan kitapların yanında okul kütüphanesi ve ilçe kütüphanesinden aldıkları kitapları okuyarak bilgi hazinelerini, sözel anlatım becerilerini ve anlama kabiliyetlerini geliştiriyorlar. İlçe Halk Kütüphanesi'nde en çok kitap okuyan 2/A sınıfı öğrencimiz Derin Özlen'i tebrik eder başarılarının devamını dilerim."

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR