Advert

ÜST BİRLİK YENİ BİNASINI TESLİM ALDI

Merkezi Devrek’te olan, Zonguldak-Bartın-Karabük İlleri ve İlçeleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri Üst Birliği, Yenice ve Bartın’da edindiği mülklerinden sonra, Devrek’te de yeni bir bina yaptırdı. Devrek Sanayi Sitesi girişinde iki kat dört daireden o

ÜST BİRLİK YENİ BİNASINI TESLİM ALDI
Bu içerik 1004 kez okundu.

-Sercan KAPUSUZ-

Merkezi  Devrek’te olan, Zonguldak-Bartın-Karabük İlleri ve İlçeleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri Üst Birliği, Yenice ve Bartın’da edindiği mülklerinden sonra, Devrek’te de yeni bir bina yaptırdı. Devrek Sanayi Sitesi girişinde iki kat dört daireden oluşan binanın tapusunun alındığı bildirildi.

Üst Birlik Başkanı Satılmış Girgin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Kıymetli orman köylülerimizin temsilcileri, değerli çalışma arkadaşlarım. Birlik Başkanlığımız bünyasine, Yenice ve Bartın’dan sonra Bölge Birliği Merkezi olarak Devrek’te de iki kat dört daireden oluşan hizmet binamızı birliğimize kazandırmış bulunuyoruz. Bundan böyle toplantılarımızı ve hizmet içi eğitimlerimizi kendi binamızda yapabileceğiz. Çok şükür, binamızın taposunu ve teslimini aldık. İnşallah Ramazan ayı içerisinde yeni binamıza taşınacağız. Bu duygularla, tüm orman köylülerimizin ve onların temsilcisi olan değerli çalışma arkadaşlarımın Ramazan ayını kutluyor, Ramazan ayının, ülkemize, bölgemize ve orman köylülerimize bolluk ve bereket getirmesini temenni ediyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÇARE MİLLETTİR, DEMOKRASİDİR, SANDIKTIR
ÇARE MİLLETTİR, DEMOKRASİDİR, SANDIKTIR
FESTİVAL SANATÇILARI AÇIKLANDI
FESTİVAL SANATÇILARI AÇIKLANDI