Advert
Advert

LİSE ÖĞRENCİLERİ KARAKOLDA

Devrek’te birçok eTwinning projesine imza atan Devrek Anadolu Lisesi öğrencileri polisleri unutmadı

LİSE ÖĞRENCİLERİ KARAKOLDA
Bu içerik 2253 kez okundu.

   -Sercan KAPUSUZ-

   Devrek’te birçok eTwinning projesine imza atan Devrek Anadolu Lisesi öğrencileri polisleri unutmadı

   Devrek Anadolu Lisesi’nin vefalı gençleri okul müdürü Siyami Akpınar ve proje sorumlusu görevli öğretmenleri İngilizce öğretmeni Nurbanu Erkeç rehberliğinde ortak oldukları V.E.F.A eTwinning Gençlik Projesi kapsamında Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

  Polis Haftası olması sebebiyle okul yöneticileri nezaretinde yapılan ziyarette öğrenciler önce Emniyet Müdürlüğü içerisini gezdi. Öğrenciler Paça ve memurlara çiçek hediye ederek polis haftasını kutladı. Meraklı gözlere çalışmaları izleyen öğrenciler daha sonra Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça'nın konuğu oldu. 

  177 yıldır huzurun ve güvenliğin simgesi olan polis teşkilatını ziyaret edip bu özel günlerini kutladıklarını belirten Devrek Anadolu Lisesi İngilizce öğretmeni Nurbanu Erkeç Erkeç;   

   "Devrek Anadolu Lisesi olarak VEFA eTwinning Gençlik Projesi kapsamında Emniyet güçlerine vefa etkinliğimiz gerçekleştirildi. Müdürümüz Siyami Akpınar ve Projemizde görevli öğrencilerimizle birlikte Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek çok değerli ve kutsal bir görevi icra ettikleri için teşekkürlerimizi sunduk."dedi.

  Polis Haftası münasebetiyle gerçekleştirdikleri ziyaretten hem öğrencilerin hem de emniyet çalışanlarının oldukça memnun kaldığını söyleyen Devrek Anadolu Lisesi Müdürü Siyami Akpınar “Bizleri ağırlayan İlçe Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça ve polis memurlarına teşekkür ediyoruz. Her zamankinden daha güçlü ve dünyada da önemli bir konuma sahip olan emniyet teşkilatımızın kuruluşunu, zor şartlar altında görev yapan bütün emniyet çalışanlarımızın haftasını kutluyoruz" diye konuştu.

  Öğrencilerin polislik mesleği hakkındaki sorularını yanıtlayan Paça yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek okul yönetici ve öğretmenlerine teşekkür etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR