Advert

VAKIF BANK TAŞINIYOR

Devrek'in en eski bankalarından olan Vakıf Bank taşınıyor

VAKIF BANK TAŞINIYOR
Bu içerik 1324 kez okundu.

  -Sercan KAPUSUZ-

  Devrek'in en eski bankalarından olan Vakıf Bank taşınıyor. Vakıf Bank uzun süredir Cumhuriyet Alanı'nda verdiği hizmeti sonlandırmaya hazırlanıyor.  Mevcut binanın müşeterilerin istekelrini karşılamakta yetersiz kalması ve daha hizmet verebilmek adına Banka Genel Müdürlüğü taşınma kararı alındı.

   İsmetpaşa Mahallesi İnönü Caddesi'nde bulunan 2 katlı bina sahibiyle anlaşan banka yönetimi, binada gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra Cumartesi ve Pazar günü taşıma işlemini gerçekleştirerek 11 Nisan Pazartesi günü yeni işyerinde hizmete başlayacak.

  Vakıf Bank Devrek Şube Müdürü Özkan Altıntaş, "Bankamızın bulunduğu mevcut binamızda müşterilerimize hizmet vermekte zorluklar çekiyorduk.Yerimizin darlığından kaynaklanan bu zorluklar sonrası Genel Müdürlüğümüz daha geniş ve ferah bir binaya geçmemiz için çalışmalara başladı. Yaptığımız araştırmalar sonucunda İsmetpaşa Mahallesi İnönü Caddesi'nde bulunan 2 katlı bina aadığımız şartları taşıyordu. Gerekli işlemler sonrası tadilata başladık. Bu haftasonu taşınma işlemimizi tamamlayarak 11 Nisan Pazartesi günü Devreklilere yeni hizmet binamızdan hizmet vermeye başlayacağız." dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ÇARE MİLLETTİR, DEMOKRASİDİR, SANDIKTIR
ÇARE MİLLETTİR, DEMOKRASİDİR, SANDIKTIR
FESTİVAL SANATÇILARI AÇIKLANDI
FESTİVAL SANATÇILARI AÇIKLANDI