Advert

GENÇLİK KOLLARINDAN İFTAR

CHP Çaycuma Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından iftar yemeği verildi.

GENÇLİK KOLLARINDAN İFTAR
Bu içerik 448 kez okundu.

CHP Çaycuma Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından iftar yemeği verildi. Belediye Sosyal Tesislerinde verilen iftara, CHP Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Köktürk, CHP Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, Çaycuma CHP Kadın Kolları Başkanı Senem Ağzıküçük, Zonguldak CHP Gençlik Kolları Başkanı Doğukan Güney, CHP Çaycuma Gençlik Kolları Başkanı Okan Özalp, Bartın İl Gençlik Kolları Başkanı Hatice Tuğçe Kaya ve partili gençler katıldı.

CHP Çaycuma Gençlik Kolları Başkanı Okan Özalp gençlerin kaynaşması, birlik ve  beraberlik adına yemeği düzenledikleri ifade ederek sıcak bir ortamda geçen buluşma için katılan tüm başkanlar ile partili gençlere teşekkür etti.

CHP İlçe Başkanı Şeref Köktürk; "Gençlik Kollarımızın düzenlediği iftar programında genç kardeşlerimiz ile birlikte olmaktan mutluluk duydum. Ülkemizin ve gençlerimizin aydınlık geleceğinden kuşku duymuyorum. Umutlu bir gelecek için var gücümüzle mücadele ediyoruz. Bu güzel organizasyonda emeği geçen İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Okan Özalp'e gençlerimize ve katılım sağlayan gençlerimize teşekkür ediyor herbirine başarılı bir gelecek diliyorum' dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR