Advert
Advert
Advert

23 NİSAN PROVALARI BAŞLADI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için çalışmalar başladı.

23 NİSAN PROVALARI BAŞLADI
Bu içerik 1107 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için çalışmalar başladı.

Devrek'te öğrenci ve öğretmenler, bu sabah saatlerinden itibaren tören provalarına başladı. 23 Nisan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 23 Nisan Cumartesi günü saat 10.30' da Atatürk anıtına çelenk sunumun ardından öğrencilerin hazırladığı gösterilerle kutlanacak.

  Devrek'te eğitim veren okullardan öğrencilerin katılımıyla gerçekleşecek olan kutlamalar için provlar başladı. 23 Nisan günü gösterileri için bugün Cumhuriyet Alanı'ndan Eğerci Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Erhan Çanga tarafından yönetilen provalara çok sayıda öğrenci katıldı.

 Eğerci Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Erhan Çanga, asıl çalışmlarını tamamladıklarını provalar için çalışmalara bugün itibariyle başladıklarını belirterek, 23 Nisan’ı en görkemli şekilde kutlayacaklarını söyledi. Bu sene daha farklı bir 23 Nisan kutlaması planladıklarını anlatan Çanga, şöyle konuştu:

 “Bugün 23 Nisan hazırlık provalarımız var. Genel provamız olacak, kıyafetle yapacağız. Güzel bir şekilde hazırlandık okullarla, derslerimize çalıştık. Sonra da burada genel bir prova için çalışmalarımıza başladık. Öğrencilerimizi motive ettik, çalışmalarımıza devam ediyoruz ” dedi.

 Bu arada provalara katılan öğrencilerin çalışmalardan oldukça mutlu oldukları gözlenirken, yaptıkları oyunlarla renkli görüntüler oluşturdular. Çevreden geçen vatandaşlarda öğrencilerin gösteri provasını izledi.

  Ayrıca hava koşullarının olumsuz olması halinde 23 Nisan kutlmaları çelenk sunumunun  ardından Hamidiye Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda yapılacak

  

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DOKTORLUĞU BIRAKTI, AVUKAT OLDU
DOKTORLUĞU BIRAKTI, AVUKAT OLDU
DEVREK’TE 330 GRAM PİDE 10 TL.
DEVREK’TE 330 GRAM PİDE 10 TL.