Advert
Advert
Advert

500 TL BANKONOT BASILACAK

Ekonomideki dalgalanma hayatın farklı alanlarında kendini göstermeye devam ediyor. Son olarak ise karşımıza doğrudan kullandığımız para birimlerinde çıkmaya başladı.

500 TL BANKONOT BASILACAK
Bu içerik 920 kez okundu.
Advert

Ekonomideki dalgalanma hayatın farklı alanlarında kendini göstermeye devam ediyor. Son olarak ise karşımıza doğrudan kullandığımız para birimlerinde çıkmaya başladı. Ziraat Bankası’nın eski genel müdür yardımcısı ve Başkent Üniversitesi Bankacılık Bölüm Başkanı Şenol Babuşcu, 500 TL’lik yeni banknotlar ve 5 TL madeni paralar için hazırlıkların başladığını iddia etti.

500 LİRALIK BANKNOT İDDİASI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Ziraat Bankası’nın eski genel müdür yardımcısı ve Başkent Üniversitesi Bankacılık Bölüm Başkanı Şenol Babuşcu, hali hazırda kullanımda bulunan paralara yenilerinin ekleneceğini iddia etti. Piyasada şu anda 5 TL, 10 TL, 20 TL, 50 TL, 100 TL ve 200 TL‘lik banknotlar bulunuyor. En büyük madeni para ise 1 TL.

Bundan sonra, en büyük madeni para 5 TL, en büyük kağıt para ise 500 TL olacak. Paylaşımı resmi Twitter hesabından yapan Babuşçu, "500’lük banknotlar ve 5 TL madeni paralar için hazırlıklar başladı” ifadelerini kullandı.

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DOKTORLUĞU BIRAKTI, AVUKAT OLDU
DOKTORLUĞU BIRAKTI, AVUKAT OLDU
DEVREK’TE 330 GRAM PİDE 10 TL.
DEVREK’TE 330 GRAM PİDE 10 TL.