Advert
Advert
Advert

İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN MUTFAĞA GİRDİLER

Mesleki eğitim öğrencileri hazırladıkları yemekleri ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN MUTFAĞA GİRDİLER
Bu içerik 1040 kez okundu.
Advert

-Sercan KAPUSUZ-

   Mesleki eğitim öğrencileri hazırladıkları yemekleri ihtiyaç sahiplerine dağıttı.

  Devrek Mesleki Eğitim Merkezi yiyecek içecek hizmetleri alanı öğrencileri ihtiyaç sahipleri için mutfağa girerek yemek hazırladı.

  Devrek Mesleki Eğitim Merkezi yiyecek içecek hizmetleri alanı öğrencileri öğretmenleri Fahri Yalçın öncülüğünce geleneksel hale getirdikleri “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında bu yılda hazırladıkları yemekleri iftarda ihtiyaç sahibi ailelere dağıttı.

   Toplumda yardımlaşma, birlik ve beraberlik duygularının geliştirilmesi amacıyla hayata geçirilen proje çerçevesinde Mesleki Eğitim merkezi yiyecek içecek hizmetleri alanı öğrencileri daha önce belirlenen ailelere öğretmenleri Fahri Yalçın nezaretinde hijyenik şartlarda hazırladıkları yemekleri iftar paketi yaparak iftar saatine yakın zamanda ulaştırdı.

   Proje ile öğrencilerde merhamet duygusunu geliştirmeyi amaçladıklarını belirten Yiyecek İçecek Hizmetleri alanı öğretmeni Fahri Yalçın, "Bu proje ile öğrencilerimizin merhamet duygusunu geliştirirken ihtiyaç sahibi ailelerin de bir nebze olsun sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz. Öğrencilerimiz iftar yemeklerini hazırlamaktan dolayı çok mutlu oldular.Öğrencilerimizin ihtiyaç sahibi ailelerden aldığı dua her şeye değer"dedi.

   Müdürlük olarak en büyük amaçlarının öğrencilerinde iyilik duygusunu geliştirmek olduğunu belirten Okul müdürü İsmail Derin; "Öncelikle Bu projemize sahip çıkıp bize gıda konusunda destek olan esnaflarımıza ve bu projenin amacına ulaşmasını sağlama noktasında vermiş olduğu çabadan dolayı Muhtarımız Basri Keklik’e deçok teşekkür ederim. Müdürlük olarak öğrencilerimizde iyilik duygusunu geliştirmek en büyük hedefimiz. İnsan yaşadığı çevreyle mutlu olur. Bizler müdürlük olarak her türlü iyiliğe talibiz” dedi.

   Mesleki Eğitim Merkezi'nin bu desteğinden dolayı mutlu olduğunu belirten Eski Mahalle Muhtarı Basri Keklik; " Mesleki Eğitim merkezi müdürlüğüyle geçen yıl olduğu gibi bu yılda işbirliği içinde ihtiyaç sahibi ailelerimize iftar menüsü dağıttık. Mesleki Eğitim merkezi müdürlüğünün bu anlamda destek vermeleri bizleri son derece mutlu etmiştir. Seçmenlerim adına Devrek Mesleki Eğitim merkezi müdürü ve ekibine teşekkür ediyorum. Dedi.

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DOKTORLUĞU BIRAKTI, AVUKAT OLDU
DOKTORLUĞU BIRAKTI, AVUKAT OLDU
DEVREK’TE 330 GRAM PİDE 10 TL.
DEVREK’TE 330 GRAM PİDE 10 TL.