Advert

İKİ ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN!

İki askerimiz şehit oldu, 1 askerimiz yaralandı.

İKİ ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU: MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN!
Bu içerik 618 kez okundu.

   Sercan Kapusuz

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, 2 askerimizin şehit olması ve 1 asterimizin yaralanması nedeniyle başsağlığı ve acil şifa dileği mesajı yayınladı.   Mesajında, Türk Silahlı Kuvvetleri ile milletimize başsağlığı dileğinde bulunan Başkan Bozkurt, “Acımız büyük, şehitlerimizin ruhları şad olsun, yaralı askerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

    Başkan Bozkurt mesajı şöyle:

    “Güvenlik güçlerimiz tarafından yürütülen Pençe-Kilit Operasyonu’nda Piyade Uzman Çavuş Mümin Çarkcı’nın teröristler tarafından yerleştirilen el yapımı patlayıcının (EYP) patlaması sonucu,

    Şırnak’ın Cudi Dağı bölgesinde yürütülen Eren Abluka-5 Operasyonu kapsamında teröristlerle çıkan çatışmada, Jandarma Teğmen İsmail Can Akdeniz'in şehit olduğunu, Jandarma Uzman Çavuş Uğurcan Çakıcı'nın ise yaralandığını derin üzüntüyle öğrendim.

    Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden kahraman ve aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı askerimize acil şifalar diliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
EKMEĞE ZAM GELİYOR
EKMEĞE ZAM GELİYOR
ASMA KÖPRÜ KAPATILDI
ASMA KÖPRÜ KAPATILDI