Advert

AKP’Lİ BAŞKAN BEKTAŞ: ÖZGÜR BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ

AKP'li Kozlu Belediye Başkanı Bektaş'tan 'alkol' açıklaması: Özgür bir ülkede yaşıyoruz

AKP’Lİ BAŞKAN BEKTAŞ: ÖZGÜR BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ
Bu içerik 295 kez okundu.

   Yasemin Altun

   Zonguldak'ın Kozlu ilçesinde ilk kez geçen sene düzenlenen Kozlu Müzik Festivali, bu sene de Manga, Emre Aydın, Pinhani, Sagopa Kajmer, Hayko Cepkin, Niyazi Koyuncu gibi birçok sanatçıyı hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

   Geçen sene eylül ayında yapılan festival kimi dinci çevreler tarafından hedef alınmıştı. AKP'li Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, 'alkol' rahatsızlığıyla hedef alınan festivalle ilgili yerel basının sorularını yanıtladı. Bektaş "Kimsenin yaşam tarzına karışmaya hakkımız yok. Özgür bir ülkede yaşıyoruz" dedi.

   Başkan Ali Bektaş gazetecilerin sorularını şöyle yanıtladı:

   “Sosyal toplumu rahatsız eden bir durum olmadığı sürece bir şey olmaz. Adı geçen firmalar bu memlekette yüzlerce kişi çalıştırıyorlar. Sigortasını ve vergisini ödüyorlar. Bizim kimsenin yaşam tarzına karışmaya hakkımız yok. Özgür bir ülkede yaşıyoruz. Bunlar öküz altında buzağı arayan insanlardır. Geçen sene bu etkinliği yaptık ve bir sıkıntı olmadı. Bu muhabbetler tamamen siyasal, bu muhabbeti çıkaran insan belki de her akşam içiyordur. Laf olsun diye, konuşuyorlar. Bu memlekette bazı kafalar var, sağın da yobazı var solun da yobazı var. Bunların ikisine de ne yaparsanız yapın beğendiremezsiniz. Yobazlar çok tehlikeli insanlardır."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR