Advert

ŞEHİT ANNESİNE ANLAMLI ZİYARET

Devrek'te şehit annesine duygulandıran ziyaret

ŞEHİT ANNESİNE ANLAMLI ZİYARET
Bu içerik 735 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

  Devrek'te şehit annesine duygulandıran ziyaret

 Devrek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Diyarbakır'da 2016 yılında şehit olan J.Üsteğmen Murat Taylan Öncel'in annesi Fikriye Saraç'ı Anneler Günü'nde unutmadı.  Ziyarette şehit annesi, duygu dolu anlar yaşadı.

  Devrek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Anneler Günü'nde şehit annelerini unutmadı. Bu çerçevede Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde PKK'lı teröristlerin askeri üsse saldırısı sonrası 10 Ekim 2016 tarihinde şehit düşen Jandarma Üsteğmen Murat Taylan Öncel'in annesi Fikriye Saraç ziyaret edildi.   

  Devrek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mesut Özmekik ve ekibini ellerinde çiçeklerle kapının önünde gören şehir annesi Fikriye teyze, büyük mutluluk yaşadı. Sürpriz ziyarette duygulanan ve gözyaşlarına hakim olamayan şehit annesi, Müdür Mesut Özmekik ve diğer görevlilere teşekkür etti.

    Devrek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Mesut Özmekik, "Anneler günü vesilesiyle annelerimizi ziyaret ediyoruz. Bu anlamlı günde şehidimiz J.Üsteğmen Murat Taylan Öncel'in annesini ziyarete geldik. 6 yıl önce Diyarbakır'da şehadete ermiş bir kardeşimiz. Kendisine Allah'tan rahmet diliyoruz. Anneler günü kutsal bir gün, bütün anneleri hatırlamak da bizim görevimiz. Bu vesileyle şehidimiz J.Üsteğmen Murat Taylan Öncel'in emaneti muhterem annesi Fikriye Saraç'ın anneler gününü kutladık. Allah sağlık afiyet versin.

    Devrek Sosyal Hizmet Merkezi olarak her daim şehit aileleri ve gazilerimizin yanındayız ve 7/24  hizmetindeyiz." diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MTA PERSONEL ALACAK
MTA PERSONEL ALACAK
   DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR
DEVREK'TE TİYOTRO ŞENLİĞİ DÜZNELENİYOR