Advert

VALİ TUTULMAZ DEVREK'TE ENGELLİLER HAFTASI'NI KUTLADI

Devrek'te, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinliklerle kutlandı.

VALİ TUTULMAZ DEVREK'TE ENGELLİLER HAFTASI'NI KUTLADI
Bu içerik 447 kez okundu.

   -Yasemin ALTUN-

  Devrek'te, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinliklerle kutlandı.

   Devrek Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, engellilerin sosyal yaşama katılımlarını artırmak için düzenlediği aktivitelerle de yaşamlarına renk katıyor.

   Devrek Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla etkinlik düzenledi. Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'da Devrek Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde düzenlenen Engelliler Haftası etkinliklerine katılarak Engelliler Haftası'nı kutladı.

  Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, AKP 24 ve 26. Dönem Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek Kaymakamı Ümit Altay, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Devrek İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emrah Dinar, Devrek İlçe Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça, Zonguldak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Veli Köktürk, İl Genel Meclisi Üyeleri, Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin, kamu kurum ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile birlikte Devrek'te faaliyet gösteren Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti. Kurumda eğitim ve rehabilitasyon tedavisi görenlerle birlikte "Engelliler Haftası"nı kutladı. Buradaki vatandaşlarla sohbet eden Vali Tutulmaz kurumda kalan bir engelli vatandaşın tablet talebini kırmadı.

   Halat çekme, ip atlama ve voleybol gibi çeşitli oyunların oynandığı etkinlikler kapsamında vatandaşlarla birlikte bolan uçuran Vali Tutulmaz etkinlik sonunda pamuk şeker dağıttı.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI