Advert
Advert

EL FRENİNİ ÇEKMEYİ UNUTTU

Akçakoca'da el freni çekili olmayan araç bir anda hareket etti. Yokuş aşağı giden otomobilin faciaya yol açmasına ise ramak kaldı.

EL FRENİNİ ÇEKMEYİ UNUTTU
Bu içerik 361 kez okundu.

Akçakoca'da el freni çekili olmayan araç bir anda hareket etti. Yokuş aşağı giden otomobilin faciaya yol açmasına ise  ramak kaldı.

Olay, dün öğle saatlerinde Osmaniye mahallesi Osmaniye Caddesi üzerinde bulunan bir marketin önünde meydana geldi. İddiaya göre, marketten alışveriş yapmak üzere otomobilinden inen bir kadın sürücü aracın el frenini çekmeden indi.

Kadının markete girmesiyle yabancı plakalı olduğu anlaşılan otomobil yokuş aşağı sürüklenmeye başladı. Yokuş sebebiyle hızı artarak yol alan otomobil ilk olarak karşı yönden gelen başka bir otomobile çarptı. Çarpmaya rağmen hızı kesilmeyen otomobil yol kenarındaki bir evin bahçe duvarına çarparak durabildi.

Civarda bulunan bir işyerinin kameralarına takılan görüntülere bakıldığında, araç sürücüsü kadının olayı fark eder etmez otomobilin peşinden koştuğu görülüyor. Kaza nedeniyle iki araçta da büyük ölçüde hasar meydana gelirken, sürücüsüz otomobilin çocukların oyun oynadıkları bir alanda herhangi bir faciaya yol açmamış olması ise yüreklere su serpti.

 

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK KENT MÜZESİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI
DEVREK KENT MÜZESİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI
BAŞKAN BOZKURT: FESTİVAL 500 YILLIK KÜLTÜRÜMÜZÜ YANSITIYOR
BAŞKAN BOZKURT: FESTİVAL 500 YILLIK KÜLTÜRÜMÜZÜ YANSITIYOR