Advert
Advert

KÖYLÜYÜ DİNLEDİ

Devrek Kaymakamı Ümit Altay ilçeye bağlı köy ziyaretlerine devam ediyor.

KÖYLÜYÜ DİNLEDİ
Bu içerik 523 kez okundu.

 -Sercan KAPUSUZ-

  Devrek Kaymakamı Ümit Altay ilçeye bağlı köy ziyaretlerine devam ediyor.

   Devrek Kaymakamı Ümit Altay çeşitli birim amirleri ile birlikte ilçeye bağlı köyler ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak için ziyaretlere devam ediyor.

  Kaymakam Altay Akçabey, Tohumlar, Adatepe ve Yeşilada köylerini ziyaret ederek köy muhtarlarının ve köylü vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi.

 Köylerde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Kaymakam Altay köylere düzenlenen ziyaretle ilgili şunları söyledi: "Düzenli olarak yapmaya özen gösterdiğimiz köy ziyaretlerimizde bugün ilçemize bağlı Akçabey, Tohumlar, Adatepe ve Yeşilada köylerini ziyaret ederek köylerimizde ikamet eden vatandaşlarımızın ve muhtarların sorunlarını, isteklerini ilgili kurum amirlerimiz ile dinledik. İstek ve taleplerini ilgili kurum amirlerimiz ile paylaştık." dedi.

 Kaymakam Ümit Altay’a gerçekleştirdiği köy ziyaretlerinde İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emrah Dinar, Yazı İşleri Müdürü Erhan Tanrıverdi, CHP Zonguldak İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Uzundal, AKP Zonguldak İl Genel Meclis Üyesi İsmet Bostancı, İsa bükrü ve Sepil Özmen Akyar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Kahya, İlçe Özel İdare Müdürü İlyas Açık olmak üzere daire müdürleri eşlik etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
EKMEĞE ZAM GELİYOR
EKMEĞE ZAM GELİYOR
ASMA KÖPRÜ KAPATILDI
ASMA KÖPRÜ KAPATILDI