Advert
Advert

ÖZİL KARİYERİNİ FENERBAHÇE'DE NOKTALIYOR

Fenerbahçe'de 2021-2022 sezonun ikinci devresinde kadro dışı bırakılan dünyaca ünlü Devrekli futbolcu Mesut Özil, resmi sosyal medya hesabından geleceği ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.

ÖZİL KARİYERİNİ FENERBAHÇE'DE NOKTALIYOR
Bu içerik 468 kez okundu.
Advert

Fenerbahçe'de 2021-2022 sezonun ikinci devresinde kadro dışı bırakılan dünyaca ünlü Devrekli futbolcu Mesut Özil, resmi sosyal medya hesabından geleceği ile ilgili  çok önemli açıklamalarda bulundu.

İlk 6 ay ücret almadan çocukluk aşkı Fenerbahçe'ye 3.5 yıllık imza attığını ve kariyer hedefini tamamladığını belirten Devrekli futbolcu Mesut Özil, tek amacının sözleşmesi boyunca çubuklu formayı terletmek olduğunu söyledi.

Özellikle Özil, Kariyerini taraftarı olduğu Fenerbahçe’den başka bir takımda tamamlamayacağını da  sözlerine ekledi.

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Son günlerde kariyerim ile ilgi yapılan iddialarla ilgili olarak bir açıklama yapmam zorunlu oldu. İlk 6 ay ücret dahi almadan, çocukluk aşkım olan Fenerbahçe ile 3.5 yıl bir kontrat imzalayarak, kariyer hedefimi tamamlamıştım. Altını çizerek tekrarlıyorum; Fenerbahçe’den başka bir takımda kariyerimi noktalamayacağım.

Sözleşmem süresi boyunca, Çubuklu formamızı terletmek tek amacım. Bu kararım çok net ve kesindir. Profesyonel yaşamın gereklilikleri gereği, yönetimimizin benimle ilgili bir karar alması durumunda ise bu tavra sadece saygı duyacağım. Çok çalışıp kendimi daima hazır tutacağım. Her zaman dediğim gibi; aslolan Fenerbahçe’dir. Büyük Fenerbahçe taraftarına sevgi ve saygılarımla." dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK KENT MÜZESİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI
DEVREK KENT MÜZESİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI
BAŞKAN BOZKURT: FESTİVAL 500 YILLIK KÜLTÜRÜMÜZÜ YANSITIYOR
BAŞKAN BOZKURT: FESTİVAL 500 YILLIK KÜLTÜRÜMÜZÜ YANSITIYOR