Advert

KILIÇDAROĞLU: BEŞLİ ÇETEDEN HESAP SORACAĞIZ

CHP LİDERİ DEVREK BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

KILIÇDAROĞLU: BEŞLİ ÇETEDEN HESAP SORACAĞIZ
Bu içerik 1903 kez okundu.

   Sercan Kapusuz

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u ziyaret etti. Başkan Çetin Bozkurt ve eşi Dilek Bozkurt tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu’na, Başkan Bozkurt, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

    CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na, belediyenin atölyesinde yapılan dünyaca ünlü Devrek Bastonu hediye eden Başkan Çetin Bozkurt, “2019 yılında bana verdiğiniz o güven neticesinde Devrek’i 15 yıl aradan sonra partimizin saflarına kattık. İlçemizi kalkındıralacak projelerimizi hayata geçiriyoruz. Sayın Genel Başkanım, önümüzde biliyoruz büyük bir sınavımız var o sınava sizin önderliğinizde hazırlanıyoruz, bunu da başaracağız” dedi.

    Kılıçdaroğlu da Başkan Bozkurt’u başarılı çalışmaları nedeniyle kutladı ve başarılarının devamını diledi.

    Daha sonra belediye binası önünde vatandaşlara seslenen Kılıçdaroğlu, “Bir şeyden emin olmanızı istiyorum. Sizin için Devrek için, 7’den 70’e tüm vatandaşlar için çalışan bir belediye başkanınız var. Zaman zaman önüne engel koyan olabilir. Ama belediye başkanlarınız hiçbir engelden şikayet etmeden kararlılıkla yoluna devam edecekler, sizlere hizmet edeceklerdir. Onların hizmeti değerlidir. Evlatlarınız için sizler için hizmet veriyorlar” dedi.

    Kılıçdaroğlu, belediye başkanlarının hizmetinin değerli olduğunu belirterek, şöyle devam etti: “ Devrek'i nasıl yönetiyorsak, Çaycuma'yı nasıl yönetiyorsak Allah'ın izniyle göreceksiniz Türkiye'yi de aynı anlayışla hiçbir ayrım yapmadan yöneteceğiz. Millet İttifakı olarak yöneteceğiz, bir araya geleceğiz, vatandaşlar arasında ayrım yapmadan, herkesi kucaklayarak, hiç kimseyi ötekileştirmeden Türkiye'yi yöneteceğiz. Türkiye'yi bölgesinde itibarlı bir devlet haline getireceğiz. İşsizlik, yoksulluk bunlarla mücadele edeceğiz. Göreceksiniz bu bereketli topraklarda hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek.

    Her evde huzur, bereket olacak. Bunun mücadelesini vereceğiz. Herkesin kazandığı, hiç kimsenin kaybetmediği bir Türkiye inşa edeceğiz. Devleti adaletle yöneteceğiz, liyakatle bilgiyle birikimle yöneteceğiz. Devleti gerçekten saygınlıkla yöneteceğiz. Herkesin devletine güvenmesini, herkesin kucaklaşmasını isteyeceğiz. Bütün vatandaşlarımızla helalleşeceğiz ama 5'li çeteden hesap soracağız. Kul hakkı yiyen, yolsuzluk yapan, vatandaşın hakkını yiyenlerle de hesaplaşacağız. Bunu bilmenizi isterim."

    Vatandaşların, "Ülkenin umudu Kılıçdaroğlu" şeklinde slogan atması üzerine Kılıçdaroğlu, "Hiç merak etmeyin, benim umudum da bu ülkenin güzel insanları. Beraber el ele, yürek yüreğe, kol kola yeni bir Türkiye'yi inşa edeceğiz. Endişe etmeyin. Asla ve asla unutmayın; geliyor gelmekte olan." diye konuştu.

    Kılıçdaroğlu, temaslarının ardından kentten ayrıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK KENT MÜZESİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI
DEVREK KENT MÜZESİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI
BAŞKAN BOZKURT: FESTİVAL 500 YILLIK KÜLTÜRÜMÜZÜ YANSITIYOR
BAŞKAN BOZKURT: FESTİVAL 500 YILLIK KÜLTÜRÜMÜZÜ YANSITIYOR