Advert

DİŞ HEKİMİ DEDE HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Diş Hekimi Dede hasta kabulüne başladı

DİŞ HEKİMİ DEDE HASTA KABULÜNE BAŞLADI
Bu içerik 1914 kez okundu.

   Sercan Kapusuz -Özel-

   Devrek Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

    Hasta memnuniyeti odaklı,uzmanlık alanı ile ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden Devrek Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği deneyim, tecrübe ve birikimiyle Dişhekimi Samet Dede’yi de kadrosuna kattı.

    Devrek ve bölgemizde yaşayan vatandaşlara kaliteli diş ve ağız sağlığı hizmeti sunulması için çaba harcayan Devrek Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde göreve getirilen Dişhekimi Samet Dede hasta kabulüne başladı.

     Aynı zamanda Devrek Belediyesi’nde uzun yıllar hizmet etmiş Veteriner Hekim Muhsin Dede’nin oğlu olan Dişhekimi Samet Dede, yurtdışında dişhekimi eğitimini tamamladıktan sonra bir sürede özel olarak çalıştı. Dişhekimi Samet Dede, en son olarak da Bolu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ndeki kamu görevinden istifa ederek Devrek’e yerleşti.

   Bilgi birikimi ve tecrübesiyle Devrek ve bölge insanlarımızın ağız ve diş sağlığına katkı sunacak olan Samet Dede’ye meslek hayatında Bölge Haber Gazetesi olarak başarılar diliyoruz.

    Devrek Yeni Mahalle, Irmak Sokak. No:7’de hizmet veren Devrek Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin telefonları da şöyle: Tel: +90 372 556 50 56- +90 546 556 50 56 (Whatsapp)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK KENT MÜZESİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI
DEVREK KENT MÜZESİ TÖRENLE HİZMETE AÇILDI
BAŞKAN BOZKURT: FESTİVAL 500 YILLIK KÜLTÜRÜMÜZÜ YANSITIYOR
BAŞKAN BOZKURT: FESTİVAL 500 YILLIK KÜLTÜRÜMÜZÜ YANSITIYOR