Advert

HALİL KARGA’YI NEDEN GÖREVDEN ALDINIZ?

Başarılı bir müdürü neden görevden aldınız?

HALİL KARGA’YI NEDEN GÖREVDEN ALDINIZ?
Bu içerik 2163 kez okundu.

   Devrek’in başarılı okul müdürlerinden Halil Karga görevinden alındı.

   Devrek Gazi Ortaokulu’nun başarılı müdürü Halil Karga hiçbir gerekçe gösterilmeden görevinden alındı yerine Çaycuma Nebioğlu Ortaokulu Müdürü Halil Bayrak atandı.

    Devrek’te eğitim alanında başarılı çalışmalarıyla tanınan Halil Karga’nın görevden alınarak yerine bir başkasının atanması Devrek’in bir kez daha sahipsiz olduğunu gösterdi.

    Öteyandan Devrek Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi’nin müdürü de değiştirildi. Turgay Kırgil görevden alınarak yerine Çaycuma Meslek Lesesi Müdürü Sezgin İnam bu göreve getirildi. Devrek’te bu görevden almalar tepkiyle karşılandı.

    Devrek’te bu müdürlükleri yapacak insan yokmuş gibi bu okullara Çaycumalı müdürlerin getirilmesi ise AKP’nin yüz karası olarak değerlendiriliyor.

    AKP’li Devrek’in yerel yöneticileri başta Ali olmak üzere Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’la uğraşmayı maharifet sayacaklarına Devrekli müdürlere sahip çıkmasını öğrensinler ilk önce.

    Ey! Ali Özmekik ve Uzay denen zatlar yazsanıza Devrek’in sahibi yok, sahipsiz bırakıldı bu memleket diye… Yazamazsınız çünkü bu iktidarın eyyamcılığını yapan sizsiniz!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KORONA EREĞLİ'DE CAN ALDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI
KPSS TARİHİ AÇIKLANDI