Advert

DİYARBAKIR ANNELERİNİ ZİYERET ETTİ

Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Zonguldak İl Temsilcisi olan muhtar Necla Esen AK, Diyarbakır annelerini ziyaret etti.

DİYARBAKIR ANNELERİNİ ZİYERET ETTİ
Bu içerik 447 kez okundu.

 -Sercan KAPUSUZ-

  Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Zonguldak İl Temsilcisi olan muhtar Necla Esen AK, Diyarbakır annelerini ziyaret etti.

 Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği, Diyarbakır’a kültürel gezi düzenledi. Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Genel Başkanı Serpil Erenoğlu’nun yanı sıra Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Zonguldak İl Temsilcisi olan Devrek İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Necla Esen Ak, Türkiye'nin farklı illerinden gelen 24 kadın muhtarlar geziye katıldı.

   Genel Başkan Erenoğlu, muhtar  Esen AK ve kadın muhtarlar, Diyarbakır ziyaretinde Diyarbakır annelerini unutmadı. Diyarbakır annelerini ziyaret eden Genel Başkan Erenoğlu, muhtar   Necla Esen AK ve kadın muhtarlar, dağa kaçırılan çocuklarına kavuşma ümidiyle nöbet tutan annelere destek verdi.

 Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Muhtar Necla Esen AK,

  “Kadın Muhtarlar Derneğinin Diyarbakır, Batman, Mardin, Şanlıurfa Valilikleri ile birlikte hazırladığı Diyarbakır annelerini ziyaret, eğitim semineri, tarihi ve kültürel turistik gezi kapsamındaki programa Zonguldak il temsilcisi olarak katıldım.     

 Mükemmel ev sahipliği için Sayın Vali ve Vali Yardımcılarına, programa katılmam daki katkıları için Zonguldak Valiliği'ne, Devrek Kaymakamlığı'na, Devrek Belediye Başkanlığı'na ve Kadın Muhtarlar Derneği'ne çok teşekkür ederim.” dedi.

  Duygulu anların yaşandığı ziyarette, anneler ile tek tek görüşen ve hikâyelerini dinleyen Erenoğlu, 24 ilden gelen 24 ayrı temsilciyle birlikte anneleri ziyaret ettiklerini söyleyerek, "Çok zor bir dönemden geçiyoruz ve buradaki yürek acısını elbette hissedebiliyoruz. Hepimiz birer anneyiz ve anne yüreğiyle, anne dokunuşuyla birbirimize ne kadar çare olabiliriz diye geldik. Annelere bu acıları yaşatanlar, dilerim bin bir beterini kendi evlatlarıyla hüsrana uğrayarak yaşarlar" dedi.

  Geçekleşen ziyaretlerde Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Zonguldak İl Temsilcisi Devrek İsmetpaşa Mahallesi muhtarı Necla Esen Ak; Diyarbakır, Batman, Mardin, Şanlıurfa valilerine Dünyaca ünlü Devrek Bastonu hediye etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
KOMŞULARIN KAVGASINDA KAN AKTI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI
52 GRAM UYUŞTURUCUYLA YAKALANDI